Estetikten gözlerini kapatamıyor

Göz estetiği için plastik cerraha giden Marilyn Leisz adlı kadın, operasyondan sonra gözkapaklarını kapatamaz hale geldi

Uyuduğu zaman bile gözleri kapanmayan talihsiz kadın doktorunu mahkemeye verdi. Doktoru ise operasyonun riskine ilişkin hastasını bilgilendirdiğini savunuyor.

New Jersey'de oturan Marilyn Leisz, düşen göz kapaklarını toparlatmak ve yeniden şekil verdirmek üzere Plastik Cerrah Paul Parker'ın kapısını çaldı. Daha önce de benzer operasyonlar geçiren Leisz, bu son ameliyattan sonra gözlerini kapatamaz hale geldi.

UYURKENDE GÖZLERİ AÇIK

Leisz'in gerilen göz kapakları yüzünden gözlerini kapatamıyor. Tamamen kapatmak için kendini çok zorlaması gerekiyor. Talihsiz kadın uyuduğu zaman bile açık kalan gözlerinin sağlığını için onlarca damla ve jel kullanmak zorunda.

Marilyn Leisz, operasyonla ilgili kendisinin uyarılmadığını öne sürerek Plastik Cerrah Paul Parker'ı mahkemeye verdi.

GÖZ KURULUĞU RİSKİ VAR

Parker ise, operasyonun göz kapağını kapatamamama ve göz kuruluğu gibi riskleri konusunda hastasını bilgilendirdiğini savundu.

Her geçen gün görme kabiliyetinin de zayıfladığını belirten Marilyn Leisz, "Tenis oynamak, yüzmek, bisiklete binmek gibi hoşlandığım hiçbir aktiviteyi artık yapamıyorum diyor.

Yorumlar

moustaphie yaillahane 02-04-2011 01:33:56

estetik olsa yada olmasa neolur gitmek istesende istemesende değişen bişey yok ölümden değil kişi günahlarından kormalı derim naçizane düşüncem

uzi 01-04-2011 21:18:31

allahin yarattigi vucudu begenmessen boyle carpilirsin ilahi adalet budur

Hakkarili 01-04-2011 18:04:54

allah size akil verisin

ayşe hatun 01-04-2011 16:26:55

yaşamı doğallığına bıraksana be kardeşim.bak ne hale geldin.allak akıl versin ne diyelim.

YORUM YAZ