Eski sevgilim geri döner mi? Geri dönüp dönmeyeceğini gösteren işaretler

Eski sevgilim döner mi? Acaba hala aklında ben var mıyım? Beni unuttu mu? Bu sorularının yanıtı için eski sevgilinin geri dönüp dönmeyeceğini gösteren işaretleri derledik...

Abone Ol 

Sevgiliden ayrıldıktan sonra ilişkinin gerçekten bitip bitmediğinin veya eski sevgilinin gerçekten sizi unutup unutmadığının merak edildiği bir dönem gelebilir. Ayrılık kalıcı olacak mıdır? Eski sevgilim geri döner mi? İlişkimiz yeniden başlar mı? soruları bu dönem en çok merak edilen sorular arasında yer alır; karşıdaki kişinin hareketlerinden işaretler aranır. Bu süreçte hayatı tekrar düzene sokmak için karşıdaki kişinin hayatına devam ettiğinden emin olmak gerekebilir. Peki, ‘Eski sevgilim geri döner’ mi sorusunun yanıtı nasıl bulunur?

Zaten yeni bir ilişki içindedir.

Eski erkek arkadaşınızın yeni bir ilişki içinde olduğunu öğrendiniz. Sizce bu kadar çabuk bir ilişki mümkün olabilir mi? Uzmanlar, ayrılıklardan sonra toparlanmak için yeni ilişkilerinin yaygın olduğunu belirtiyor. Bir toparlanma ilişkisinin tüm amacı, acı verici bir ayrılıktan sonra kalan boşluğu doldurmaktır. Bir toparlanma ilişkisi duygusal bir “yara bandı” dır. Bu nedenle, eski sevgilin sana âşık olsa bile yeniden ilişkiye başlayabilir. Erkek arkadaşınızın yeni ilişkisinin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu anlamanıza yardımcı olacak birçok işaret var. Eğer sadece birkaç haftadır ayrıysanız ve o başka biriyle tekrar çıkıyorsa sadece geçici bir ilişki içindedir ve hala sizinle ilgileniyordur.

Sizden çok farklı biriyle sevgili olmuştur.

Uzmanlar, bazen eski sevgililerin, eski sevgililerine hiç benzemeyen birini bularak ayrılığın acısını fazlasıyla telafi etmeye çalıştıklarını belirtiyor. Eski erkek arkadaşının yeni partneri senin gibi biri değilse, bu onun hala seninle ilgilendiğine dair büyük bir işaret, ancak seni aşmak için yeni kişiyi kullanmaya çalışıyor olabilir.

Aldatan erkek böyle değişiyor! - Yaşam Güncel Haberler

Durmadan sosyal medyada mı?

Sosyal medyanızı takip ediyor mu? Eski erkek arkadaşınız sosyal medyada yorum yaparak ve gönderilerinizi beğeniyorsa, bunlar hala size karşı hisleri olabileceğinin işaretleridir. Erkekler, zamanlarını ve enerjilerini kendileri için pek bir şey ifade etmeyen şeylere harcamazlar. Aşırı miktarda parti fotoğrafı mı paylaşıyor? Eski sevgilin, eylemleri aksini gösterse de, seni “hayatına devam ettiğine” ve “seni aştığına” dair fotoğraf kanıtlarıyla bunu göstermeye çalışıyor olabilir. Ancak eski sevgiliniz sosyal medya hesaplarınızı takip etmeyi bıraktıysa, bu onun kendi hayatına devam etmeye çalıştığını ve temassız kalma kuralı takip ederek sizi hayatında istemediği anlamına gelir.

Sosyal medya aktivitesinde herhangi bir değişiklik yoksa, ayrılığı olgun bir şekilde ele aldığını ve açıkça hayatına devam ettiğini gösterebilir; bu sadece bir zaman meselesidir.

Sosyal medya dili yozlaştırıyor'

Eşyalarınızı iade etmediyse

İlişki nedeniyle muhtemelen birçok hediye ve eşya birbirinizde. Sizde hala eski sevgilinizin  eşyası var mı? Eski sevgilin tamamen senin unutmadıysa, eşyalarını geri almamayı seçecek, böylece onlar için başka bir zaman gelmek için bir bahane bulabilecektir. Evinizde ona ait eşyalar olduğu sürece, bu ikinizin her zaman bitmemiş bir ilişkiye sahip olacağının güçlü bir işaretidir. Eşyalarını da geri verdi ve senden kendi eşyalarını geri vermeni istedi. Eski erkek arkadaşınız size tüm eşyalarınızı geri verdiyse ve ayrılıktan sonra hediyelerinizi geri verdiyse; eşyalarını topladıysa, bu onun size yeni hayatına devam etme konusunda ciddi olduğunu söyleme şeklidir.

Aynı kalıyor

Dikkat ederseniz ve eski sevgilinizin yeni şeyler denediğini ve yeni deneyimler yaşadığını fark ederseniz, hayatına devam ettiğini kabul etmelisiniz. Yeni bir dil mi öğreniyor? Daha fazla mı seyahat ediyor? Yürüyüş gezilerine mi gidiyor? Kampa mı gidiyor? Bu davranışlar açıkça onun yeni hayatına devam ettiğini söylüyor. Kendisini günlük rutinden çıkaran bir hayat istiyor. Kendi hayatına bakmak için şahane bir yol. O da farklı görünüyor. Saçını mı kestirdi yoksa saçını mı boyadı? Farklı mı giyiniyor? Kasıtlı olarak yeni bir hayat inşa ediyor ve yeni hayatına devam ettiğine inansanız iyi olur.

Devam etmiyor

Bazen insanlar, özellikle eski çiftler aynı yerde çalıştıysa veya ortak arkadaşları varsa, bir ayrılıktan sonra kelimenin tam anlamıyla yoluna devam edebilirler. Eğer uzaklaşırlarsa, bu gerçek bir mesele olur. Uzun mesafe, gelecekte sizi görmediği için tekrar bir araya gelmeyi planlamadığı anlamına gelir.

Hala temas halindedir

Hala eski günlerdeki gibi mesaj atıyor ve birbirinizi arıyor musunuz? Seni kontrol etmek ve günün nasıl geçtiğini sormak için aradı mı? Bu, muhtemelen seni özlediğinin ve seni bitiremediğinin en büyük işaretlerinden biridir. Ancak tüm iletişimi keserse, bağlantıda kalmak istemiyordur. Olabileceğiniz yerlere, hatta genellikle gitmek isteyeceği yerlere gitmekten kaçınırsa, tekrar bağlantı kurmak istemiyor demektir.

Sevgili Olmadan Önce Arkadaş Olmanız İçin 6 Neden - Mahmure

Artık eski sevgilinizin sana karşı hala bir şeyler hissedip hissetmediğini bildiğine göre, önemli soru şu: Onu geri istiyor musun? Unutma, ilk etapta işlerin yolunda gitmemesinin bir nedeni var. Bunun nedeni, ikinizin düzeltebileceği bir şey mi yoksa ikinizin gerçekten vazgeçmesi mi gerekiyor?

Eski sevgilin seni geri istiyor olsa bile, bu çok önemli kararı vermek için çok önemli bir zamandır: Onu geri kazanmak için bir hamle mi yapmalısın yoksa ilişkiyi sonsuza kadar bitirmeli misin, yoksa reddedilme korkun seni mutlu olmaktan mı alıkoyuyor? Bu soruların cevabını bu süreçte bulsan iyi olur.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu