Ersin Korkut köpeğinin ölüm haberini nasıl aldığını anlattı

Yaşadığı sakatlık sonucu Survivor'a veda eden Ersin Korkut, Türkiye'ye döndükten sonra köpeği Mes'in ölüm haberini kimden nasıl aldığını detaylarıyla paylaştı.

Yaşadığı sakatlık nedeniyle Survivor'a erken veda etmek zorunda kalan Ersin Korkut, bir süre Dominik'te kaldıktan sonra geçtiğimiz gün Türkiye'ye döndü. Korkut, Survivor'da yaşadıklarını anlattı.

"Duygu patlaması yaşadım"

Sakatlığı nedeniyle veda etmek zorunda kalmasa, çeyrek finali kesin göreceğini ve final dörtlüsünün arasında bile yer alabileceğini dile getiren Ersin, "Benim olduğum dönemde oynanan bireysel oyunlarda ben bayağı iyiydim. Birçok yarışmacıyı da yenmiştim. O yüzden şansım yüksek olurdu." dedi.

Ağladığı videoya da açıklık getiren Ersin Korkut, ilk elendiği an köpeğinin öldüğünü bilmediğini ve elenen arkadaşlarının yanına gittiğini ancak kimsenin kendisiyle fazla samimi olmadığını söyledi. Bu duruma içerlediğini anlatan Ersin Korkut, o an bir duygu patlaması yaşadığını açıkladı. Korkut daha sonra arkadaşlarının kendisiyle neden konuşmadığını da "Acun Medya ekibi elenen yarışmacıları uyarmış, 'Ersin'in köpeği öldü ve onunla konuşurken ağzınızdan kaçırabilirsiniz' demişler nedeni buymuş." ifadeleriyle açıkladı.

"Bana sürpriz yaptığını düşündüm"

Eleme konseyinin yayınladığı gün Acun Ilıcalı'nın evine gittiğini söyleyen Ersin Korkut, "Evde Mes'in aynısını gördüm. Acun ağabeyin bana sürpriz yaptığını düşündüm. Hemen 'Mes, oğlum' diye seslendim. Ancak sakallarım olduğu için beni tanıyamadı diye düşündüm. Sonra Acun ağabey bana 'O senin köpeğin değil Ersin, bir Yılmaz Erdoğan'ı arar mısın?' dedi. Ben de bahçeye çıkıp Yılmaz ağabeyimi aradım" ifadelerini kullandı.

Köpeğinin ölüm haberini o an aldığını söyleyen Ersin, "Mes zaten 13 yaşındaydı, bıraktığım arkadaşım Mesut bir sabah kalktığında ölü bulmuş, veterinere götürmüşler ama vefat etmiş. Haberi aldıktan sonraki günler çok kötü oldum. Başta Acun ağabey olmak üzere herkes bana çok destek oldu." dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ