Makyaj temizleme mendilleri kırışıklığa neden olabilir

Oldukça pratik olan makyaj temizleme mendilleri, vazgeçilmezlerimiz arasında yerini aldı. Ancak mendil kullanmak, cildimizi ince çizgiler ve kırışıklıklar şeklinde erken yaşlanmaya karşı daha duyarlı hale getirebilir...

Kızılötesi ışınlar erken yaşlanmaya neden oluyor

Telefon, bilgisayar ve tabletlerden kaynaklanan kızılötesi ışınların erken yaşlanmaya neden olabileceğini söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Tuba İşeri uyarılarda bulundu.

Her gün bir çay bardak dut tüketmenin 10 faydası

Beslenme ve Diyet Uzmanı Özge Öçal, bir çay bardağı dutla gelen 10 faydayı anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.

Doğal anti-aging nedir

Doğal anti-aging nedir

Anti-aging kavramı günümüzde gençlik yıllarının enerjisine ve sağlığına da sahip olmayı da iddia ettiğini söyleyen uzm. dr. Aşkın nasırcılar bu konuda ipucular verdi.

Erken yaşlanma hastalığı ve nedenleri

Erken yaşlanma hastalığı ve nedenleri

Özellikle çocuklarda görülen bir rahatsızlık olan progeria yani erken yaşlanma hastalığının nedenleri nelerdir?

Asabiyet erken yaşlanma sebebi

Daha yaşınız ilerlemeden kırışık bir cilde sahip olmak istemiyorsanız stres ve sinirlilik halinden uzak durmanız gerekiyor.

Lahana erken yaşlanmayı önlüyor

Faydaları saymakla bitmeyen lahana, cilt sağlığını korurken, erken yaşlanma bulgularının da engellenmesini sağlıyor. İşte lahananın mucizevi faydaları...

Yüzünüz kırışmasın

Bazı alışkanlıklar, cildinizin erken yaşlanmasına ve kırışıklık görünümüne neden olabilir. Siz de daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu önerilerimize dikkat edebilirsiniz.