Erkeklerin kadınlarda sevmediği stiller

Kadınlar kendilerine yakıştırsalar da erkekler bazı stilleri kadınlarda görmekten hoşlanmıyor.

Pullar, yırtık pantolonlar, dolgu topuklu ayakkabılar... Kadınlar kendilerine yakıştırsalar da erkekler bazı stilleri kadınlarda görmekten hoşlanmıyor. İşte hepimizin dolabında bulunan o parçalar.

Abartılı aksesuarlar

Başınızı komple kaplayan şaşalı şapkalar, yüzünüzün neredeyse tamamını kapsayan renkli gözlükler ve çok fazla takılar erkeklerin kadınlarda en sevmediği şeyler arasında. Bu şekilde dikkat çekici olduğunu düşünen kadınların, sadelikten yana olmaları erkeklerin daha çok hoşuna gidiyor.

Pullar ve payetler

Elbise, etek, pantolon ve bluzlarda sıklıkla gördüğümüz pul ve payetlerden erkekler biraz sıkılmış. Bunun sebebi her tarafta bulunan pulların, payetlerin gözü çok yorması. Kombinlerinize bu şekilde ışıltılar eklemek istiyorsanız abartıdan uzak, küçük parçalarda kullanabilirsiniz.

Dolgu topuk ayakkabılar

Dolgu topuk ayakkabılar ayağı zarif göstermekten ziyade kaba gösteriyor. Aynı zamanda ayağınızın olduğundan daha büyükmüş gibi görünmesine de sebep oluyor. Bu sebeple de erkeklerin gözüne pek hoş gelmeyen bir ayakkabı stili.

Yırtık kıyafetler

Son zamanlarda yırtık modası karşımıza jean pantolonlarda çıkıyor. Bu yırtık görüntü erkeklerin pek de hoşuna gitmiyor. Kadınları bu şekilde daha özensiz ve dikkatsiz buluyorlar.

Şalvar pantolonlar

Şalvar tip pantolonlar ne kadar rahat olsalar da görüntü açısından erkeklere pek de çekici gelmeyebiliyor.

Jean altına babet kombini

Erkeklerin kadınlarda itici bulduklarından biri de skinny jean pantolonların altına babet giyilmesi. Bu kombinin eski moda ve şık olmadığını söyleyen erkekler çok da haksız değil gibi.

Yorumlar

Bahdiyar 03-06-2018 16:49:46

Şalvar pantolon kadar iğrenç bir elbise yok. Iyyyyy

Cop cop 03-06-2018 15:12:55

Vala hepsi dogru

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :