Erkeklerin kadınlarda önem verdiği özellikler

İkili ilişkilerde nasıl kadınların erkeklerde önem verdiği özellikler varsa, erkeklerinde kadınlarda önem verdiği özellikler var. Etkileyici bir kadın olmak ve vazgeçilmez olabilmek için kadınların bu önceliklere özen göstermeleri ilişki açısından önemlidir.

Abone Ol 

İlişkilerde erkeklerin beklentilerini keşfetmek mutlu ve huzurlu bir ilişki için büyük oranda yeterlidir. İlk buluşmalarda özellikle erkeklerin en çok önem verdikleri özellikleri bilmek, ilişki buluşmanın başarılı geçmesini sağlayacaktır.

Güler yüzlü olmak

İçten tebessüm eden kadınlar erkekler için için her zaman 1-0 önde başlar. Dikkat çekici olmak için etrafa yapay gülücükler atmak yerine samimi ve doğal gülümsemeye sahip olursanız. Karşınızdaki kişinin gönlünü feth ederseniz. Bu altın kurallar arasındadır sakın unutmayın.

Partnerinizin ailesine güler yüzlü olmanız aile kavramına özen gösterdiğinizi işaret eder. Ve sizi ilişkide daha değerli kılar. Aksi halde kendisine ve ailesine somurtkan olan kadınlar erkeklerin ilgisini çekmez.

Mutlu Çift Yeşil Çimenlerin Üzerine Istirahat Ederken Telifsiz Fotoğraf ve  Stok Görsel

İlgili bir sevgili olmak

Erkeklerin geç olgunlaştığı yönündeki görüşler, ilişkilerinde her zaman ilgi bekleyen taraf olmalarını da destek niteliktedir. Sahiplenici ve baskın taraf daha çok erkekler olsa da kadınların ilgili ve ilişkilerini sahiplenmiş tavırda olmaları erkekler için oldukça etkileyicidir.

Kişisel bakıma özen göstermek

Güzel görünen ve kadınsı bir ten kokusuna sahip olmak erkeklerin kadınlarda aradıkları özelliklerin başında geliyor. Hoş ve akılda kalıcı bir kokuya sahip olan  kadınlar erkeğin aklında her zaman yer eder. Kadınların gün boyunca hoş ve güzel kokuya sahip olabilmeleri için kişisel bakımlarına dikkat etmeleri gerekir.

En Güzel Kokan Bayan Parfümleri

Yıkıcı değil, yapıcı olmak

Erkekler her zaman ufak sorunları dahi büyüten ve sorun haline getiren kadınlardan uzak dururlar. Her ilişkinin tuzu biberi sayılan en küçük tartışmaların dahi sonucunu ayrılığa götürmek erkeklerin kadınlardan soğumalarına neden olan davranışlardandır.

Anlayışlı olmak

Kıskançlık erkeklerin hoşuna gider ama dozu arttığı zaman erkekler sıkılır ve istemezler. O yüzden erkekler bir çok sorun ile boğuşurken hayatındaki kadının anlayışlı olmasını bekler.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu