'Erkekler gölge etmeyin yeter'

Kadın erkek eşitliğinden önce insan eşitliğine önem verilmesi gerektiğini vurgulayan Aret Vartanyan, "Ataerkil yapıdan kurtulmak için erkekler elini taşın altına koymalı" dedi.

Yazdığı kişisel gelişim kitaplarıyla adından sıkça söz ettiren Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Aret Vartanyan, Yaşam Atölyesi Programları'nı devam ettiriyor.

Biz de kadinvekadin.net ekibi olarak Aret Vartanyan'ın Yaşam Atölyesi Kişisel Dönüşüm Programı'na katıldık.

Programda öncelikle kendisinden bahseden Aret Vartanyan, ilk kitabını nasıl yazmaya başladığını, Yaşam Atölyesi'nin oluşumunu ve sonrasında yaşanan hikayeleri anlattı.

'Biz niye yaşıyoruz' sorusunu 7 yaşında annesine sorup cevabını alamaması üzerine başlayan erken hayat macerasından Yaşam Atölyesi'nin doğuşuna kadar yaşadığı her şeyi bizlerle paylaştı.

Erkekler elini kadının üstünden çekmeli

Aret Vartanyan ile seminer sonrası gerçekleştirdiğimiz röportajda "İnsanın mutlu olabilmesi için en önemli şey 'Ben niye yaşıyorum' ve 'Nereye gitmek istiyorum' diye kendine sormasıdır" dedi.

Kadın erkek eşitliğinden önce insan eşitliğini benimsemek gerektiğini vurgulayan Vartanyan, erkeklerin kadınların üzerinden elini çekmesinin yeterli olacağını belirtti.

İşte Aret Vatranyan'ın kadinvekadin.net takipçilerine özel açıklamaları İZLE:

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

Ben 27-11-2014 19:31:18

Ben eşime nasıl davranacağımı, sözümona bir kişisel gelişim uzmanından (ne anlama geliyorsa) öğrenecek değilim. Onun kişisel fikirleri kendini bağlar. Bana Kuran ve sünnet yeter.

asd 27-11-2014 17:56:27

dartanyan'ın akrabasımı bu

osmanlı 27-11-2014 14:17:43

ben kulluk vazifelerimi yapmak ve müslüman olarak cENNETE gitmek istiyorum

İSKENDER 27-11-2014 12:37:49

"İnsanın mutlu olabilmesi için en önemli şey 'Ben niye yaşıyorum' ve 'Nereye gitmek istiyorum' diye kendine sormasıdır" CEVAP: "Ben cinleri ve insanları bana kulluk etsinler diye yarattım." Hz Allah cc

YORUM YAZ