Erkekler neden mi olgun kadınlardan hoşlanır?

Son zamanlarda, erkeklerin çoğu kendinden büyük kadınlara aşık oluyor. Tabi ki de aşkın yaşı yoktur diye savunanlardanız ama haliyle yaygınlaşınca merak etmeden de duramadık ve sizler için araştırdık..

Abone Ol 

Erkekler artık çıtır kızlar değil, olgun yaşını almış kadınlardan hoşlanıyor. Aşkın yaşı yoktur ama sizin de bizim gibi bu durumu merak ettiğinizin farkındayım ki şuan bu yüzden sizde bu yazıyı okuyorsunuz. O haldeyse gelin birlikte bakalım bu erkekler neden kendinden yaşça büyük kadınlardan hoşlanıyor?

1. Büyük kadınların daha fazla yaşam deneyimleri vardır.

Yaşlı kadınlar daha fazla tecrübeye sahiptir, her türlü zorlukla başa çıkmışlardır ve yenilerini olgunlukla idare edebilirler. Bu nedenle, erkekler eşlerinin yanında büyüyebileceklerini ve daha olgun olabileceklerine inanıyorlar. Aynı zamanda her şeyi bilen birisi ile birlikte olduklarında kendilerine daha fazla güvende hissettiklerini düşünüyorlar. Bir nevi onlar için güç kaynağı da diyebiliriz.

2. Erkekler ne istediğini bilen kadınlardan hoşlanır.

Bu bir önceki madde ile oldukça bağlantılı. Genç erkekler kendilerinden daha büyük kadınlara yönelebilirler çünkü genellikle yaşça büyük kadınlar hayatta ne istediklerini bilirler. Zaten bu kadınların hayat planları belirli olduğu için ileriki hedeflerine de rahatça odaklanabiliyorlar.

3. Yaşlı bir kadın onları ilginç bulduğunda erkekler başarı duygusu hissederler.

Erkekler, büyük bir kadının dikkatinin kendi güven ve benlik saygılarını artırdığını söylüyorlar. Bu nedenle, genç bir adam büyük bir kadını kendine aşık ettiğinde, bağımsız, eğitimli ve başarılı bir kadını etkileyebildiği için egosu şişer. Böylece kendileri ile gurur duyarlar ve her yaştan kadını büyüleyebileceklerine inanırlar.

4. Yaşça büyük kadınlar daha kendinden emin görünür.

Güvenden daha çekici bir şey yoktur ve yaşlı kadınlar bunu güçlü bir şekilde yayar. Erkekler kendilerine ve yeteneklerine inanan kadınlardan etkilenir. Bu, erkeklerin kadının kişiliği ve yaşam tarzı hakkında belirli sonuçlara varmasını sağlar.

5. Kontrolün kadınların elinde olmasından hoşlanırlar.

Genel kanının aksine erkekler kendilerini kontrol edebilen kadınlardan hoşlanabilirler. Bazı durumlarda, erkekler kadınların önderlik etmesini ve her şeyle ilgilenebiliyor olmasını severler. Gezileri ve film gecelerini planlamaktan aile etkinliklerine kadar.

 

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu