Erkeğin kalbine giden yol bu önerilerden geçer

Birinden hoşlanıyorsunuz ve kendinize aşık etmek istiyorsunuz. Bir erkeğin aşık etmenin yolları, formülleri tabi ki de var.

Abone Ol 

Karşınızdaki kişiyi tanıdığınızda ve keşfettiğinizde ona hitap edecek davranışlar gösteriyorsanız muhtemel ki kalbine girmiş yada girme yolundasınız. Öncelik şunu söylemek gerekir ki birini kendinize aşık etmek istiyorsanız en büyük yardımcınız özgüven ve cesaret olacak. Kendini seviyor olman da onun gözünde çekiciliğini artıracak. Hadi şimdi de erkekleri aşık etme yolculuğuna başlayalım. İşte erkeğin kalbine giden önemli öneriler…

Onu Merak Etmelisin

Karşınızdaki kişiyi etkilemek ve aşık edebilmek için öncelikle o kişiyi merak etmeli, açık uçlu sorular sormalı ve dikkatli dinlemelisin. Hayalleri ve beklentiler hakkında konuşmasını sağlayarak onu cesaretlendirebilirsin. En önemlisi de hayatındaki eksikleri ve boşlukları bulmaya çalış ve bu alanları doldurabileceğini ona göster.

Anlatmaktan Keyif Aldığı Konular Hakkında Konuş

Mutlu hissettiği, keyif aldığı konular hakkında konuşmayı sağla. Erkekler anlattıkça motive olur ve güvendiğini hisseder. Onun kendisini anlatmasını sağla ama sen kendini asla uzun uzun anlatma.. İyi bir dinleyici ol, o anlattıkça sen onun kendisinde fark edemediği noktaları bul ve onun keşfetmesini sağla.

Sevgili bulma yolları elde etmenin 6 altın kuralı! | Elmaelma

Eksik ve Zayıf Yanlarını Tamamla

Ailemizden görmediğimiz ilgiyi, sevgiyi ve değeri alabileceğimiz, eksik yanlarımızı tamamlayabileceğimiz tek yer yalnızca romantik ilişkimizdir. Baştan çıkartabilmek ve aşık edebilmek için karşınızdaki kişinin değerlerini, beklentilerini, zayıflıklarını, isteklerini, korku boşluklarını bilmeniz ve bu yanlarını birlikte tamamlayabileceğinizi hissetmeniz gerekir.

Şefkatle İlgilenin

Karşınızdaki kişiye bir anne edasıyla ilgi, sevgi ve şefkat göstermelisiniz. Çünkü yaşam boyu sizinle tamamlanabileceğine inanır ve mutlu son size aşık olur. Kendisini İlginizin odağında hissetmesine izin verin. İlgi, şefkat, sevgi ve takdirle onu yücelttiğinde sana aşık olmaktan başka şanı kalmaz.

Daima Doğal Olun

Unutmayın bir kadının en çekici hali doğal halidir. Aşk yapaylığı değil doğallığı sever bu sebeple aşık etme sürecinin akışta ve yapaylıktan uzak bir  şekilde ilerlemesini sağlamalısınız.

Sıkıcı Değil Heyecan Verici Olun

Sürekli ajandanızdan ilerler plan program yaparsınız karşınızdaki kişi zihninde sizi sıkıcı diye kodlar. Çünkü öyle bir hatta sürprizler yoktur. Bu durum erkeklerden keyifli gelmez ve size aşık olmak yerine oradan hemen uzaklaşır. Anda kalabilmek, akışta ve spontane olmak doğallığınızı kuvvetlendireceği için daha eğlenceli ve etkiletici görünmenizi sağlayacaktır. Günlük yaşam, yaşadığınız sıkıntılar, sorunlar, şikayetleriniz, dert yanmanız size aşık olmasına katkı sağlayacak davranışlar değildir.

HAYATA DAIR...: SEVGİLİ RESİMLERİ

Özel ve Güçlü Hissettir

Bir erkeğe kendini özel hissettiren kadın daima vazgeçilmezdir. Yanında kendini iyi hisseden erkek daima bağlanır ve asla gitmek istemez. Bir erkeği aşık edebilmenin ve yönetebilmenin en önemli adımı kendisini yanınızda değerli hissetmesini sağlamaktır. Sana yardım etmesine, seni korumasına ve bunlarla güçlü hissetmesine izin vermelisin.

Onayla

Aşık etmek istediğiniz kişinin sevdiği bir özelliğini bul ve samimiyetle takdir edin. Ve size bir şey dediğinde muhakkak onaylayın. Onaylanan erkek tatmin olur. Kendisini değerli hisseder.

Israrcı Olma, Çabalama, ve Bazen Geri Çekil

İlişkilerde geri çekilmek her zaman en işe yarayan taktik olmuştur. O yüzden ısrarcı davranma, zorlama ve çaba harcama. Bunların hepsi sürecin doğallığını ve büyüsünü de aynı zamanda bozar. Erkek kaybetme duygusu yaşarsa daha da üzerinize titrer dönem dönem geri çekil seni düşünmesini, peşinden gelmesini sağla.

Özgür Hissettir

Hiç kimse romantik ilişkisinde kısıtlanmak, sorgulaman ve saatlerce açıklama yapmak istemez. Erkeğin size aşık olabilmesi için ona sonsuz özgürlük sunduğunuzu fark etmesini sağlayın. Çünkü kıskanmadığınızda, sıkmadığınızda ve özgür bıraktığınızda size daha çok bağlanacaktır bunu unutmayın. Siz yalnızca hayranlığınızı dile getirin takdir edin şefkat gösterin.

Seni Çözmesine İzin Verme

Yaşamınızla ilgili her detayı uzun uzun anlatmayın, bazen yarım bırakın ve tamamlamayın. İnsanlar elde ettiklerinin, çözdüklerinin değil elde edemediklerinin ve zihinlerini kurcalayan insanların peşinden koşar. Zihninde seninle ne kadar çok zaman geçirirse sana o kadar hızlı aşık olur.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu