Erbakan Malkoç ile özel röportaj

Dünyaya ve Türkiye'ye adını kişiye özel VIP araç tasarımlarıyla duyuran Erbakan Malkoç zamandan ve mekandan bağımsız otomobiller üretme konusunda oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

Kişiye özel araç tasarımı denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Dizayn Vip firmasının kurucusu Erbakan Malkoç ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Yurt içi ve yurt dışından pek çok isim ile çalışan Malkoç zamandan ve mekandan bağımsız otomobiller tasarladıklarını ve bu nedenle de piyasada en çok tercih edilen firmalardan biri olduklarını söyledi.

Amerika'dan Türkiye'ye ilk kez ''En İyi Teknoloji'' ödülünü getiren Erbakan Malkoç, kişiye özel otomobillerde ilk tercih edilen isim oldu. Birbirinden bağımsız tasarımlar ürettiğini söyleyen Malkoç her birinin ayrı birer teknolji kalitesiyle üretildiğini dile getirdi. Araç içerisinde sesli komut sistemleri ile tasarımlarına yeni bir boyut kazandıran Erbakan Malkoç tasarımları ve teknolojileri hakkında iddalı olduklarını söyledi.

Birçok ülkenin tanınmış isimleri ile çalışan Malkoç, bunun da bazı zorluklarının olduğunu dile getirdi. Son olarak Almanya'da katıldığı fuardan da bahseden Malkoç, Türkiye'den giden tek firma olduklarını belirtti. Ayrıca Malkoç, Alman Spiegel gazetesinin attığı ''Bently ve Rolls-Royce 'dan istediği beklentilere ulaşamayan kim varsa Türkiye'de Dizayn Vip' ye gitsin'' manşetinin kendisini onurlandırdığını da söyledi.

Erbakan Malkoç ile özel röportaj - İZLE:

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ