Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum

Abone Ol 

Ünlü YouTuber Enes Batur, önceki gün gizemli kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir kafeden çıkarken görüntülenen ve gözünü cep telefonundan alamayan Batur'un objektifleri fark ettiğinde ilk tepkisi, “Oyun oynuyordum, sizi fark etmedim…” oldu.

Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum #1

“Aşk hayatım yok”

Birlikte görüntülendiği kişinin sevgilisi olmadığını ifade eden Enes Batur, “Bende henüz güncelleme yok, yeni bir şey yapmıyorum. Aşk hayatım yok.” diye konuştu.

Nişantaşı'na taşınmayı istediğini söyleyip, gün boyu civardaki daireleri gezen Batur, “Henüz el sıkışmadık ama buraya taşınacağım.” ifadelerini de kullandı.

Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum #2

“Amacım eğlendirmek”

Geçtiğimiz hafta bir grup sosyal medya fenomenleriyle birlikte Milli Piyango İdaresi'nden izin almadan çekiliş düzenlediği belirtilen ve ifadeye çağrılan Enes Batur, konuyla ilgili açıklama yaptı. Ünlü Youtuber, “Ben vergimi veriyorum. Artık zaten çekiliş yapmıyorum.” şeklinde konuştu.

Batur, ayrıca sosyal medya fenomenlerinin gençlere iyi örnek olmadığı yönünde yapılan eleştirilerine ise yanıt verdi. Ünlü YouTuber, “Bilmiyorum, bence kötü etkilemiyorum ama amacım çok da eğitmek ve öğretmek değil. Yeri gelince eğitip, öğretiyorum ama asıl amacım eğlendirmek.” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu