Enerji ve auranızı yükseltecek renkler!

Hazır olun enerjinizi yükseltmeye geldim! Renklerin enerjinizde büyük etkiye sahip olduğunu biliyor muydunuz? Cevabınız ''hayır'' ise hemen anlatıyorum!

Abone Ol 

Renklerin gücü

Üzerinizde taşıdığınız kıyafetlerin rengi hem sizin hem karşı tarafın enerjisini etkileyebilme gücüne sahip. Hatta iş görüşmelerinde tercih edeceğiniz renkler bile çok çok önemli. Her rengin ayrı bir frekansı vardır. Bazılarının dalga boyu uzun bazılarının ise kısadır. Tercih ettiğiniz renkler sizi çekici de gösterebilir itici de. Bu yüzden renklerin anlamını bilip ona göre üstünüzde taşımanız çok önemli!

Renk Nedir? Renk Evrenleri Nelerdir? | MozartCultures

Kırmızı

Kırmızı renk, kök çakranın rengidir. Kırmızı demek aşk, güç, heyecan ve ateş demek. Enerji verir ve duyguları harekete geçirir. Aynı zamanda dikkat çekici bir renk olduğu için bütün gözler üzerinizde olabilir. Ancak dikkatli kullanmakta fayda var çünkü olumsuz yanları da mevcut. Uyku problemi yaşadığı için tedavi gören ancak çözüm bulamayan insanların tek sorununun kırmızı renk olduğunu söylesem. Kulağa ilginç geldi değil mi? Uyuduğunuz odada eğer kırmızı renk duvar kağıdı ya da kırmızı objeler ağırlıktaysa uyku problemi yaşarsınız. Kırmızı rengin frekansı çok yüksek olduğu için uzun süre maruz kalmak uykusuzluğa ve öfkeye sebep olmakta.

Kırmızı Renk Nasıl Elde Edilir? Akrilik Ve Sulu Boyada Koyu Ve Açık Kırmızı Renk Tonları Nasıl Yapılır? - Son Dakika Eğitim Haberleri

Turuncu

Turuncu dişil enerjinin rengidir! Eğer dişil enerjinizi arttırmak istiyorsanız turuncu takılar, turuncu objelere hayatınızda yer vermelisiniz. Turuncu enerjiyi ve coşkuyu da temsil eder kişiyi motive edici bir renktir. Negatif enerjiyi azaltırken pozitif enerjiyi arttırır.,

Turuncu hangi renklerden oluşur, nasıl elde edilir? - Diyadinnet

Yeşil

Yeşil doğanın rengidir. Denge ve güveni temsil eder. Kişide huzur ve dinginlik hissini arttırır. İşte tam da bu yüzden ameliyathanelerde yeşil renk kullanılır. Yeşil aynı zamanda konsantrasyonu da arttıran bir renktir.

Yeşil Hangi Renklerden Oluşur? – Haberall.com – Sosyal İçerik Platformu

Mavi

Mavi özgürlüğün rengidir. Telaşı azaltır. Uyum ve sakinlik enerjisi yayar. Başarıyı ve iletişim becerisini güçlendirir.

Mavi Renk ve Anlamı | IIENSTITU

 

Beyaz

Beyaz en güçlü renklerden biridir. İçerisinde bütün renkleri barındırır. Saflığı ve masumiyeti temsil eder. Karşı tarafta olumlu etkiler bırakır. Maneviyatı güçlendirir. Ortama parlak bir enerji yayar.

Beyaz rengin anlamı nedir? Psikolojik anlamı, enerjisi, insan üzerindeki etkisi ve özellikleri - Yaşam Haberleri

Kahverengi

Kahverengi toprağın rengidir. Kararlılığı temsil eder. Dürüstlük ve samimiyeti yansıtır. Ancak koyu tonları karşı tarafta iticilik uyandırır. Bu sebeple iş görüşmelerinde bu rengin tonuna dikkat etmek gerekir.

Rüyada Kahverengi Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu