En yaratıcı evlilik teklifleri

Hiç bir kız evlilik teklifi sıradan olsun istemez. Güzel hatırlayacağı sürprizler ister. Bizde size fikir olabilecek farklı evlilik tekliflerini derledik..

Abone Ol 

Evlilik için yapılan bu önemli günün hazırlıkları epey zor.Evlilik öncesi teklif yapmak isteyen insanların, bu nedenlerden dolayı; hangi on yöntemle evlilik teklifi edebilecekleri, hangi tavsiyelere uymaları gerektiğini bilmeleri fayda sağlatacaktır.

Kahve fincanının dibine evlilik teklifi yazılarak teklif etme

Evlenme teklifi etmek isteyen kişi, kahve fincanının dış taban kısmına evlenme teklifinin yazılmasını sağlar. Okunur yazı stilinde ve renginde olan bu fincan, kahve içileceği zaman karşı taraf verilir. Kahveler bitirildikten sonra eğlence amaçlı fal bakmak talep edilir ve fincanın ters çevrilmesi sağlatılır. Dış kısımda yer alan ve okunaklı olan evlenme teklifi sözleri, fal baktırma bahanesiyle fark edilecektir. Beklenmeyen bir anda, şaşırtıcı ve eğlenceli olan bu teklif seçeneği, sadelikten hoşlanan çiftler için uygundur.

Canlı müzik esnasında anons edilerek teklif etme

Canı müzikler, çoğu insanın keyif aldığı eğlenceli mekanlardan biridir. Şarkı söyleyen kişi sizin isminizi anons eder bir şarkıcı aramızda var der ve siz çıkıp şarkı söylerseniz şarkıdan sonrada sevgilinizi sahneye davet edip evlenme teklifi edebilirsiniz. Bu teklif etme yönteminde, salon görevleriyle daha önceden konuşulur ve teklif etmek için yardımcı olacaklarına emin olunur. Şarkıcının müziğine devam ettiği esnada, anlamlı bir şarkıda veya hoş bulunan bir şarkıda isim söylenilerek teklif dile getirilir. Bu evlilik teklifi, insanlarla etkileşimi seven taraflarca tercih edilebilir.

Kır alanlarında piknik yapılırken ve toplu organizasyonlarla teklif etme

Evlilik teklifi edecek olan taraf, açık havada zaman geçirirken romantik cümlelerin kurulması sağlanır. Havanın da verdiği huzur sonucunda, doğrudan evlilik teklifi dile getirilir. Bu organizasyon, başka insanların da eşlik ederek; havai fişek için yardımcı olmaları, tezahürat yapmalarıyla toplu bir organizasyona da dönüştürülebilir. Bu evlilik teklif seçeneği, doğrudan teklif etme maksadında olurken şıklık yakalamak isteyen taraflarca yapılabilir.

Anlamlı günlerde yapılacak olan evlilik teklifleri

İlişki tarafları için, ortak veya bireysel olarak özel günler bulunur. Her özel gün için kutlama yapılmayabilirken, kutlama yapılan bir zaman diliminde evlilik teklifi de yapılabilir. Kutlama için düzenlenen organizasyon içerisinde, kutlama görüntüsü verilerek teklif yapılır. Hangi işlem sonucunda yapılırsa yapılsın, farklı bir kutlama içerisinde evlilik teklifi almak şaşırtıcı bulunacak ve sevilecektir.

Ses kaydı yapan oyuncaklarla ve pankart asılarak evlilik teklifi etmek

Bazı oyuncaklar, içerisindeki kayıt cihazına yerleştirilen kısa bir konuşmayı sesli olarak sunacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tür bir oyuncağın içerisine, evlilik için söylenmek istenen cümleler kaydedilerek karşı tarafa hediye edilebilir. Alınan hediye içerisinde, evlilik teklifinin uzun süre anı olarak saklanması da olası bir durumdur.

Bir diğer yöntem olan pankart astırma seçeneğinde ise, özel evlilik teklif cümleleri ve kişilerin isimleri yazdırılır. Oturulan veya ziyaret edilen bir alanda, habersiz olacak şekilde pankart açtırılır ve karşı tarafın görmesi sağlanır. Bu iki yöntem de, basit olan ancak etkisi çok olan teklif yöntemleridir.

Kızgın olunan bir anda evlilik teklifi etmek

Kavga ve tartışmalar, insanlar arasında set oluşturan durumlardır. İlişki yaşayan taraflar için de yıkıcı etkileri bulunan kavgalar, kontrol ele alınırsa avantaja dönüştürülebilir. Küçük bir olaydan ufak çaplı bir tartışma çıkarılarak, en hararetli yerinde ‘evlenir misin’ sorusu dile getirilir. Özellikle aksiyon seven insanlar, bu yöntemle teklif yapabilirler.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu