En sevdiğiniz kadın ünlülerin servetleri: Bilin bakalım en zengini kim?

Ekranlarda izlediğiniz hatta bir çoğunuzun sevdiği isimlerin servetleri ne kadar diye merak ettiğinizin farkındayım. Bakalım ünlülerin servetleri ne kadarmış?

Abone Ol 

Hülya Avşar: Müzisyen & Oyuncu & TV Sunucusu – 90 Milyon $

Hem karakteriyle hem de başarılarıyla Türk halkının sevgisini kazanan ünlülerin başında elbette Hülya Avşar geliyor. Elini attığı her işin üstesinden gelen ve kariyerine sayısız ödül sığdıran ‘Avşar Kızı’, beyaz perdede olduğu kadar televizyon yapımlarında ve müzik alanında da başarılı. Elbette bu başarının ödülü olarak dudak uçuklatan bir servetin de sahibi.

Mobilya, kozmetik gibi birçok sektörde lider firmaların reklam yüzü olan güzel yıldız, ‘Bir Kadının Anatomisi’, ‘Salkım Hanım’ın Taneleri’ gibi unutulmaz filmlerde rol almıştı. ‘Yarası Saklım’ albümüyle de ses getiren Avşar’ın 90 milyon doların üzerinde serveti olduğu tahmin ediliyor. O Ses Türkiye yarışmasında jüri koltuğunda oturan güzel yıldızın yatırımları arasında lüks rezidanslar, köşkler ve villalar bulunuyor. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu’ndan bir kızı olan güzel yıldız, mütevazı bir hayat sürdürmeyi tercih ediyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Sonraki sayfa

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu