En romantik burç hangisi

Abone Ol 

Birlikte bir ateşin önünde kıvrılmak, yağmurlu havada yürüyüşe çıkmak ya da bir tekne turu ve ardından mum ışığında bir akşam yemeğine çıkmak… Romantizm anlayışı kişilere göre değişebilir ve romantizm birçok şekilde kendini gösterebilir.

Peki, en romantik burç hangisi?

En romantik burç hangisi #1

Koç

Koç, düşüncesiz bir romantiktir. Koç kişiliği, birini çekmeye çalışmadığı sürece romantikleşmez. Ve o kişiyi çekiciliği altına aldığında, romantizmi tamamen unutur…

En romantik burç hangisi #2

Boğa

Boğa umutsuz bir romantiktir. Boğa kişiliği; çok romantiksiniz, eşinizle birlikte kırsal alanda yürüyüşe çıkmayı seviyorsunuz. Size göre aşktan, piknikten ve harika bir manzaradan daha iyi olan pek bir şey yok. Kışın birlikte ateşin önünde kıvrılmayı seveceksiniz ve saatlerce konuşabilirsiniz…

En romantik burç hangisi #3

İkizler

İkizler alaycı bir romantiktir. İkizler kişiliği, samimiyeti seviyorsunuz ve bazen samimiyetinden şüphe ettiğiniz için romantizm için çok fazla umursamazsınız. Yararsız fırfırların ve bir sevgi gösterisi yapmanın anlamı nedir? Duygularınızı bu şekilde ifade etme gereğini hissetmezsiniz.

En romantik burç hangisi #4

Yengeç

Yengeç gerçek bir aşk kuşudur. Yengeç kişiliği, son derece romantiksiniz ve iyi bir atmosfer içinde kendinizi oldukça heyecanlı hissedersiniz. Klişeler sizi korkutmuyor: Venedik'te bir tekne turu ve ardından mum ışığında bir akşam yemeği… Kulağa harika geliyor! Romantizm, sizin için bir ilişkide esastır.

En romantik burç hangisi #5

Aslan

Aslan otantik bir romantiktir. Aslan kişiliği, sanat ve dilde romantizmle çevrili hissetmeyi seviyorsunuz, ancak samimi olmalı, sadece uğruna var olan romantizm düşüncesinden nefret ediyorsunuz.

En romantik burç hangisi #6

Başak

Başak kolay giden bir romantiktir. Başak kişiliği, içeriği hissetmek için tüm romantizm dramına ihtiyacınız yoktur. İyi bir ilişki ve iyi konuşma sizin için yeterlidir. Sizin için, romantizm küçük, günlük şeylerde olmalı… Bir gülümseme, bir telefon görüşmesi, bir iltifat…

En romantik burç hangisi #7

Terazi

Terazi zorlu bir romantiktir. Terazi kişiliği, sen burçların en romantiklerinden birisin! Senin için bir ilişki romantik olmalı yoksa yürümez! Diğer yarınızın sevgileriyle çok gösterişli olmasını bekliyorsunuz ve karşınızdakine karşılığında ne istediklerini nasıl vereceğinizi de biliyorsunuz.

En romantik burç hangisi #8

Akrep

Akrep unutkan bir romantiktir. Akrep kişiliği, biri için ölmek ya da tutku gibi büyük aşk eylemleri söz konusu olduğunda diğer yarınızla inanılmaz derecede romantiksiniz. Bununla birlikte, günlük romantik jestler için çiçek satın alma ve onlara güzel bir mesaj gönderme gibi şeyleri unutma eğilimindesiniz.

En romantik burç hangisi #9

Yay

Yay orijinal olmayan bir romantiktir. Yay kişiliği, çok klasik bir şekilde romantiksiniz. Takvimde kutlamak için önemli tarihleri ​​asla unutmazsınız. Ve bazen sevgi gösterilerinizde orijinal olamayabilirsiniz. Bir dahaki sefere neden bir kutu çikolata ya da bir buket çiçek dışında bir şey almayı düşünmüyorsunuz?

En romantik burç hangisi #10

Oğlak

Oğlak gerçekçi bir romantiktir. Oğlak kişiliği, romantizmi çok fazla umursamazsınız. Aşk filmleri sizi rahatsız eder ve onları çok gösterişli bulduğunuzda büyük aşk şovlarına güvenmezsiniz. İşlerin sağlam, gerçekçi ve güvenilir olmasını tercih edersiniz . Sizin için bu, sevginizi kanıtlamakla ilgili değil, sadece sevgi ve sevilme eylemiyle ilgilidir.

En romantik burç hangisi #11

Kova

Kova ihmal edilmiş bir romantiktir. Kova kişiliği, doğal olarak romantik değilsiniz. Doğum günlerini ve yıldönümlerini unuttuğunuz ve çiçekçiye ulaşmak için her zaman zaman bulamadığınız biliniyor. Sıklıkla romantik bir tatil veya spontan aktivite ile telafi edeceksiniz.

En romantik burç hangisi #12

Balık

Balık aşkı istiyor. Balık kişiliği, aşırı romantik, aşırı tutkulu birisini bekliyor. Bu yüzden partnerinizden sizi şiirlerden, şarkılardan bir yerlere götürmelerini beklersiniz. Hayatınızda romantizme ihtiyacınız var ve beklediğiniz romantizmi bulduğunuzda, hemen harekete geçersiniz…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu