Emsculpt uygulaması ile hayalinizdeki fit görünüme kavuşun

Daha biçimli bir vücut için diyet ve spora yeteri kadar zaman ayıramadığınız durumlarda estetik biliminin vardığı son nokta olarak tanımlanan emsculpt uygulaması hem kas yapıyor, hem yağ yakıyor...

Görselliğin ve kişisel imajın her geçen gün daha fazla önem kazandığı bir dünyada yaşıyoruz. Hal böyle olunca, çeşitli sebeplere bağlı görsel bozukluklar daha fazla dikkat çekiyor. Gün içindeki koşuşturma, vakit sıkıntısı, stres ve bunlara bağlı olarak değişen yaşam tarzı vücudunuzda istemediğiniz bazı durumlara davetiye çıkarıyor. Daha biçimli bir vücut için diyet ve spora yeteri kadar zaman ayıramadığınız durumlarda modern tıp imdadınıza yetişiyor. Estetik biliminin vardığı son nokta olarak tanımlanan emsculpt uygulaması hem kas yapıyor, hem yağ yakıyor...

Uygulama için yurt dışına gitmenize gerek yok, emsculpt İstanbul'da da en iyi merkezlerde gerçekleştiriliyor. Üstelik yurt dışından bu uygulama için İstanbul'a gelen çok sayıda kişi mevcut.

Ameliyatsız fitlik için emsculpt

Kaslarınız ne kadar güçlü olursa bedeniniz de o kadar kusursuz ve çekici görünür. Gençlik yıllarınızla aynı kiloda olsanız dahi vücudunuz daha farklı ve kilolu görünüyorsa bunun sebebi kas kaybıdır. Üstelik kas kaybı sadece kilolu bir görüntüye sebep olmuyor... Kaslarınızın formda olması daha dik durmanızı ve kusursuz bir siluete kavuşmanızı sağlıyor. Yılların geçmesiyle yer çekimine yenik düşerek yuvarlak formunu kaybeden popo kasları aşağıya sarkıyor. Ama yeni nesil teknolojilerle karın ve popo kaslarınızdaki sarkmaları engellemek mümkün hale geliyor. Emsculpt teknolojisi ameliyat olmadan, beslenmenizden kısmadan ve spora vakit ayırmadan da fit bir görüntü yakalamanızı sağlıyor.

Güçlü karın kasları ve dik bir popo

Emsculpt cihazı ile aynı anda kas yapabilir ve yağ yakabilirsiniz. Dünyada, cerrahi işleme gerek duymayan tek yağ yakma ve kas güçlendirme teknolojisi olarak göze çarpıyor. Öncelikle yağ tabakasının altındaki kas yapısını güçlendiren emsculpt, kas yoğunluğunun artmasını sağlayarak yağ oranını azaltır. Hem daha ince hem daha atletik bir karın yapısı ortaya çıkartarak hayalinizdeki görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Tedavi, ikinci uygulama alanı olan popo kaslarında dikleştirici ve sıkılaştırıcı etki gösteriyor. Ameliyata gerek duymadan artan kas kütlesi popoda şekilli daralma gerçekleştiriyor. Yine dünyada cerrahi olmayan tek popo kaldırma işlemi olarak görülen emsculpt teknolojisi ile zahmetsiz bir şekilde daha atletik, sıkı ve çekici görünebilirsiniz.

Emsculpt elektromanyetik enerji ile çalışıyor

Klinik çalışmalar ve biyolojik araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanan cihaz, elektromanyetik dalgaları kullanıyor. Yüksek yoğunluklu elektromanyetik dalgalar sayesinde, uygulanan bölgedeki kasların dakikada 20 bin defa kasılması sağlanıyor. Zahmetsizce gerçekleşen uygulama spor salonunda çalışmaktan çok daha basit ve etkili oluyor. Egzersizle elde edilmesi mümkün olmayan kaslar ve parçalanmasına imkansız gözüyle bakılan yağ kütleleri yüksek teknoloji sayesinde gerçekçi hedefler haline geliyor. Sorunlu bölgede yağ yakımını ve kas oluşumunu maksimuma çıkartan elektromanyetik dalgalar ile optimum sonuçlar elde ediliyor. Üstelik uygulama için hazırlık aşamasına da ihtiyaç duyulmuyor. Uzanıyor ve kaslarınızın kasılmaya başladığını hissediyorsunuz. Anestezi yok, ağrı sızı yok... Belirli bir algoritmayı takip eden kasılmalar bazen hızlı bazen yavaş seyrediyor.

5 seansta hayalinizdeki görüntü

Genellikle 4 seansta tamamlanan protokol en fazla 5 seans sürüyor. İsteyen her hastaya uygulanabilen bu zahmetsiz işlemin ardından günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz. Emsculpt tedavisinin ilk seansından sonra değişikliği hissedeceksiniz. Kısa sürede etkili sonuçlar veren uygulama iki yıla kadar dayanıklılık gösteriyor. İsteğiniz doğrultusunda ara ara uygulanacak seanslar sayesinde tedavi edilen bölgede kalıcı fitlik sağlamak da mümkün.

Emsculpt Türkiye fiyatları

Cerrahi müdahale gerektirmeyen Emsculpt, Amerikan Sağlık Örgütü tarafından güvenilir olarak nitelendiriliyor. Tıbbi CE sertifikasına sahip bu teknoloji ile dört hafta gibi kısa bir sürede fit bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Emsculpt fiyat araştırması yapıyorsanız, farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün. Ancak önemli olan kendinizi iyi bir uzman bir hekime emanet etmeniz. İşte bu noktada Op. Dr. Alpaslan Topçu'yu arayabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ