Emre Altuğ'dan Çağla Şikel açıklaması: Örnek çift demeyelim

16 Aralık'ta gerçekleşecek organizasyonla 20. sanat yılını kutlayacak olan Emre Altuğ, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Emre Altuğ, eski eşi Çağla Şikel ve çocuklarının da kutlamalarda kendisini yalnız bırakmayacağını söyledi. Son derece heyecanlı olduğunun ve zaman yaklaştıkça heyecanının daha da arttığının altını çizen başarılı sanatçı, sahnede kendisine eşlik edecek isimlerin olacağından da bahsetti.

Sıla müjdesi

Altuğ, ayrıca hayranlarına müjdeyi de verdi. Gecede aynı sahneyi paylaşacağı sanatçılar arasında Sıla'nın da yer alacağını dile getiren Altuğ, şu ifadeleri kullandı: "Bana bir şarkı yaptı. O şarkıyı ilk kez o gece birlikte sesledireceğiz. Daha sonra da şarkının kaydını müzikseverlerin beğenisine sunacağız. Dolayısıyla birçok heyecanı o gece aynı anda yaşayacağım. Yeni şarkımın kalplere dokunacak muazzam bir şarkı olduğunu düşünüyorum ve sizin aracılığınızla Sıla'ya bir kez daha teşekkür ediyorum.”

'Örnek çift' düzeltmesi

Altuğ, Çağla Şıkel ile ayrıldıktan sonra örnek bir çift olarak hayatlarına devam ettiklerini söyleyen muhabirin sözlerini, "Örnek çift' demeyelim de 'örnek anne-baba' dersek daha doğru olur" ifadeleriyle düzeltti. Emre Altuğ, "Örnek olmak için özel bir çaba sarf etmedik. Sadece çocuklarımız öncelikli oldu bizim için. İnsanlar ayrıldıktan sonra görüşmek ya da arkadaş olmak zorunda değillerdir. Lakin çocuklar olduğu sürece bazı şeyler yürümek zorunda. Biz de bunu becerebildik. Ne mutlu bize" diyerek röportajı noktaladı.

Yorumlar

YORUM YAZ