Elde kalan fırsatlarınızı satın

Kullanılmayan şehir fırsatlarının da alınıp satılabildiği yeni bir site yayına girdi.Fırsat sitelerinden alışveriş yapan insanların kullanmadıkları fırsatları satabileceği ya da kaçırdıkları cazip fırsatları yeniden daha uygun fiyatla bulabilecekleri dijital bir platform olan firsatiyor.com, kendine özel yazılımı ve altyapısı ile Türkiye'de bir ilki gerçeklestiriyor. Bünyesindeki yazılım mühendislerinin altı aylık yoğun çalışması sonucu 'fırsatlar' pazarındaki yerini alan firsatiyor.com hızlı, sağlam ve güvenli altyapısı ile de oldukça iddiali.

Daha ortaya atıldığı ilk günden itibaren bu yenilikçi iş modelinin kendilerini heyecanlandırdığını söyleyen firsatiyor.com kurucu ortağı Ömer Onur Erginoğlu, Türkiye'deki mevcut fırsat pazarının firsatiyor.com ile yeni bir ivme kazanacağını belirtiyor. Erginoğlu " Yaklasik 30 milyon kullanıcısı ile Türkiye internet pazarı müthiş dinamik. Özellikle genç nüfusun kreatif internet eğilimlerini hayranlıkla izliyoruz, sosyal hayat ve dolayısıyla şehir hayatı internete taşınmış durumda. İnsanlar fırsat siteleri sayesinde kendilerine özel ayrıcalıklar yaşatıyor, firsatiyor.com da bu ayrıcalıkların sınırlarını cok daha genişletecek ve şehir hayatına daha fazla keyif katacak” diyor.

Öncelikli hedef 50 bin üye

Reklam kampanyalarının ana omurgasının sosyal medya ve fırsat siteleri çevreleri olarak belirlediklerini belirten firsatiyor.com yetkilileri, sosyal medya ajanslarıyla birlikte oluşturdukları konseptlerle viral bir yayılmayı hedeflediklerini söylüyor. Hedeflerinin birinci 6 aylık donem icin 50 bin üye olduğunu vurgulayan firsatiyor.com, bu aralar sürpriz kampanyalarla internet ve fırsat kullanıcılarının karşısına sıkça cıkacaklarının da müjdesini veriyor

Yorumlar

YORUM YAZ