Efsaneleri Evinize Getirin: Black Friday'de evinizi yeniden dekore edin

Evinizi dekore etmek için aradığınız tüm parçalarda dev indirimler sizleri bekliyor.

Ev dekoru, evinizi kendiniz gibi hissetmenin en temel noktasıdır. Aydınlatıcılar, sehpalar, kitaplıklar ve daha pek çok eşya ile evinizde kendi atmosferinizi yaratabilirsiniz. Tabi evinizi dekor etmek veya yeni eşyalar alarak farklı bir atmosfer yaratmak biraz maliyetli olabiliyor. Bu durumu artık dert etmenize gerek yok. Black Friday indirim rüzgârı Trendyol'da da esiyor. Onlarca kategoride olduğu gibi evinizi dekore etmek için aradığınız tüm parçalarda da dev indirimler sizleri bekliyor.

Evinizi daha sıcak hale getirmek için kitaplıklardan faydalanın

Kitaplar bazıları için öğrenme yolunda bir araç iken bazıları için dünyalar ifade eder. Hangi tarafta olursanız olun ihtiyacınız olan ortak bir nokta kitaplıktır. Kitaplarınızı bir arada ve düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi sağlayan raflı mobilyalar kitaplıklardır. Evinizde bulunan kitaplar için henüz bir kitaplık edinmediyseniz hemen şimdi Black Friday indirimiyle Trendyol kitaplık modellerinden eşsiz fırsatlar yakalayarak kitaplarınızı daha tertipli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. İster salonunuzda ister yatak odanızda veya ofisinizde sergileyebileceğiniz kitapları duvara monte modeller halinde veya ayaklı olan alternatifler ile tercih edebilirsiniz.

Kitaplıklar, yalnızca kitaplar için değil dekor amaçlı olarak da evlerde ve iş yerlerinde tercih ediliyor. Farklı geometrik ve asimetrik şekillerdeki tasarımları ile çocuk odaları için özel üretilen modelleri ve çeşitli boyutlarıyla evinize şık bir kitaplık dokunuşu ekleyerek daha güzel bir hale getirmek artık çok kolay. Bu şekilde çocuğunuzun da dikkatini çeken kitaplıklar, okumalarına da vesile olacaktır. Yüzlerce kitaplık modeli arasından evinize veya ofisinize uygun bir kitaplık için Trendyol'a göz atabilir, 25-27 Kasım tarihlerinde Efsane Günler fırsatlarıyla aradığınız gibi bir kitaplığı bulabilirsiniz.

Evinizin ışıltısını aydınlatıcılarda Black Friday fırsatı

Bir avize ev dekorunu ne kadar değiştirebilir? Ev dekorunun en temel eşyası olan avizeler, evinizde istediğiniz havayı yaratmanızda en büyük dekor aracınızdır. Bu sebeple bir avize değişimiyle bile evinize büyük bir yenilik getirebilirsiniz. Ağır ve şaşaalı bir avize ile klasik bir ortam yaratırken daha minimal avize ve lambader çeşitleriyle modern bir atmosfer yaratabilirsiniz. Aydınlatma denince akla ilk olarak abajur ve lambaderler gelse de spot ışıkları, masa lambaları, aplik modeller gibi pek çok farklı tasarımda aydınlatma ile ister evinizdeki odaları, ister bahçenizi isterseniz ofisinizi ışıklandırabilirsiniz.

Ofisiniz, mutfağınız, salonunuz ve banyonuz her biri farklı bir tarzı yansıtabilir ve dolayısıyla aydınlatma için tercih edilen stil farklı olabilir. Sizin eviniz sizin kararlarınız! Bazı odalarda loş ışık tercih ederek daha romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bazı odaların ışıl ışıl olmasını isteyebilirsiniz. Aydınlatmalarınızdan sıkıldınız ve ne alacağınızdan emin değilseniz son trend olan halat ile ahşap bağlantıları olan rustik görünüm sunan aplikler her evin göz bebeği haline geldi. Black Friday döneminde İndirime giren binlerce aydınlatıcıya göz atarak hemen şimdi evinize bambaşka bir hava getirerek tıpkı evinizi yeniden dekore etmiş hissi yaratabilirsiniz. Evinizdeki aydınlatıcıları yenilemek için en iyi fırsat olan ve binlerce indirimiyle ekonomik bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlayan Black Friday indiriminin tadını çıkarmaya hazır olun.

Yeni Trend Alarmı: Aynalı sehpalara yer açın

Yalnız aydınlatıcılarla değil eskilerden gelen ve modası hiç geçmeyen, oturma odalarının unutulmaz detayı sehpalardır. Büyük büyük anneannenizin evinde dahi muhakkak orta sehpalar, zigon sehpalar bulunur. Çocukluğunuzda zigon sehpalarla önünüze konulan yiyecekler belki size ufak bir nostalji yaratır. Evlerinizde bu geleneği devam ettirerek keyifli bir geleneği gelecek nesillerinize de iletebilirsiniz. Her ne kadar nostalji, büyük annelerinizden kalma bir sehpa hikayesinden bahsedilse de günümüzde sehpalar öyle farklı şekillerde tasarlanıyor ki, evinizin yıldız parçası olmaya aday hale geliyor.

Dikdörtgen ve oval zigon sehpa çeşitlerinin sade bir zarafeti ve doğal döşemeleriyle zamansız ve klasik bir tasarımı evinize enfes bir eleganlık getiriyor. Metal ayaklı, ayna veya cam yüzeyli modeller daha çağdaş ve modern bir stil sağlıyor. Eviniz sade ve onu canlandırmak gibi bir niyetiniz varsa aradığınız sehpa sayısız seçenekle sizi bekliyor. Küçük bir odaları daima olduğundan büyük göstermeye çalışırız. Eğer küçük bir odaya sehpa almayı düşünüyorsanız cam sehpalar biçilmiş kaftan. Granit, mermer, kayrak gibi modeller daha çok parke zemin ve yumuşak halılar ile bütünleştiğinden klasik bir oda dekoruna rahatça uyum sağlayacaklardır. Ahşap ise sehpa modellerinde yaygın olarak kullanılır. Sehpalar kullanım alanı olarak geniş seçeneklere sahiptir.

Önceden aldığınız bir sehpa aslında bulunduğu için gereksiz büyük kaldıysa yeni modelleri inceleyerek eviniz için uygun boyutlarda bir sehpayı tercih edebilirsiniz. Sonuçta eviniz en çok zaman geçirdiğiniz alan ve kimse gözünü fazla yoran, gereğinden büyük detayları evinde istemez, değil mi? Köşeler için ideal olan C tipi sehpalar boş alanı doldurmak için idealken daha işlevsel modeller için tekerlekli sehpaları tercih edebilirsiniz. Evinizi yenilemek veya yeni bir eve taşınıyorsanız Black Friday indirimlerini kaçırmayarak dilerseniz klasik bir tarza yönelerek zamansız bir sehpayı tercih edebilir veya son trendlere yönelerek yenilikleri takip edebilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ