Efes Pilsen Blues Festival başlıyor

Festival, 2 Kasım–8 Aralık 2012 tarihleri arasında, 20 farklı şehirde, 24 konserle gerçekleştirilecek

Efes Pilsen Blues Festival, 2 Kasım–8 Aralık 2012 tarihleri arasında, 20 farklı şehirde, 24 konserle gerçekleştirilecek.

Efes Pilsen tarafından Pozitif Live organizasyonuyla, bu yıl 23'üncüsü düzenlenecek festivalde, Billy Branch ve grubu The Sons of Blues da sahneye çıkacak.Kariyerinde Junior Wells, Jimmy Dawkins, Bobby Rush, Buddy Guy, Albert King, Professor Eddie Lusk ve B.B. King gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşan, Mississippili Blues sanatçısı Zora Young da Branch'ın konuğu olacak.

27808 sayılı Tütün Mamulleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmelik doğrultusunda, bu yıl, 24 yaş ve üzeri müzikseverlerin katılımına açık olarak düzenlenecek festivalin biletleri, Biletix'ten satışa sunuluyor.

Bilet fiyatları, İstanbul, Ankara ve İzmir için ön satışta tam 35 lira, indirimli 25 lira (kapıda tam 40 lira, indirimli 30 lira), Adana, Mersin, Antalya, Bursa, KKTC 25 lira, Hatay, Denizli, Eskişehir, Edirne, Çanakkale,Trabzon 20 lira, Kayseri, Konya, Gaziantep, Diyarbakır, Erzurum, Balıkesir'de 15 lira olarak belirlendi.

Bu yıl 23'ncüsü düzenlenen Efes Pilsen Blues Festival kapsamında Antalya, Denizli, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Hatay, KKTC, Gaziantep, Diyarbakır, Erzurum, Trabzon, Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, İstanbul, Edirne, Çanakkale ve İzmir'de toplam 24 konser düzenlenecek.

22 yılda 87 grup ve 267 sanatçının sahne aldığı festival kapsamında, toplam 355 konser yapıldı, konserlere 424 binin üzerinde müziksever katıldı.

aa

Yorumlar

YORUM YAZ