Eda Taşpınar fiziğinin sırlarını açıkladı

Fiziğiyle kadın erkek pek çok kişiyi kendine hayran bırakan Eda Taşpınar kusursuz fiziğini nasıl elde ettiğini anlatı.

Eda Taşpınar: Anneannem 85 yaşında selüliti yok
Ünlü ikoncan Eda Taşpınar, 'Eda Taşpınar fiziği'nin sırrını verdi.

Cemiyetin renkli siması moda ikonu Eda Taşpınar, 'Şamdan Plus' dergisine 'Eda Taşpınar fiziği'ni anlattı. Herkesin hayran olduğu fiziğini korumak için çok çalıştığını söyleyen Eda Taşpınar, "Oturup hamburger yemiyorum. Yaz-kış demeden her sabah koşuyorum, ağırlık çalışıyorum." diyor.

İşte o röportajdan konu başlıkları...

'Anneannem 85 yaşında selüliti yok'

Her şeyin iyisini, doğrusunu büyüklerimiz bilir. Anneannemin bana 15 yaşımdan itibaren kullanmamı şiddetle tavsiye ettiği doğal at kılı fırça en önemli takıntımdır. Anneannem 85 yaşında, selüliti yok! Ben de 15-16 yaşımdan beri vücudumu aşağıdan yukarıya kuru kuru sabah 5 dakika, akşam 5 dakika taramaya başladım. Deri üzerindeki ölü hücrelerin atıp, parlamasını sağlıyor.

'Hamburger yeseydim olmazdı'

Soysal medyada diyorlar ki, 'Eda Taşpınar fiziği' diye bir şey var. Bundan mutlu oluyorum ama bu fiziği elde etmek için üzerinde çok çalışıyorum. Sadece genetik değil! Tabii ki genetik bir faktör var ama ben genetik deyip, oturup hamburgerleri yeseydim böyle olmazdı! Yaz-kış, sıcak-soğuk fark etmeden, her sabah 50 dakika koşuyorum. Ardından kahvaltımı ediyorum, sonra spora gidiyorum; 50-55 dakika ağırlık çalışıyorum.

Yorumlar

YORUM YAZ