Ece Erken'den yeni açıklama: Her şey insanlar için

Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan ve gelen tepkiler üzerine geçtiğimiz günlerde sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programından istifa eden Ece Erken'den yeni bir açıklama geldi.

Ece Erken-Şafak Mahmutyazıcıoğlu birlikteliği geçtiğimiz hafta magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü sunucu Ece Erken'in, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

"Psikolojim kaldırmıyor"

Erken, sevgilisinin boşanma aşamasında olduğunu söylemişti. Ünlü sunucu, gelen tepkiler üzerine, "Psikolojim fazlasını kaldırmıyor" diyerek, Söylemezsem Olmaz programından istifa ettiğini duyurmuştu.

"Her şey insanlar için, bizim için"

Bir süre sessizliğe gömülen Erken'den yeni açıklama geldi. Erken, sosyal medya hesabından kendisine gelen destek mesajlarını paylaşarak, "Dm o kadar dolu ki... Whatsapp'ıma gelen mesajlar, dostlar, arkadaşlar, tanıdık, tanımadık herkesten Allah razı olsun. Her şey insanlar için, bizim için. Sizi çok seviyorum, teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir olaya sinirlenen Erken, sevgilisine ait olan arabaların dikiz aynalarına saldırmıştı.

Yorumlar

HATİCE 16-03-2020 07:48:39

Bircan ebru gündeşi aldı yerden yere vurdu rezadan hamile diye sonra aldırdı dedi, Ece gülbene attı tuttu evli adamlarla takılıyor diye. ikisi de tükürdüklerini yaladılar bircan hamile kaldı aldırdı, ece evli adamlarla takıldı. eee noldu onlar insan değil miydi salyalarınızı akıtarak gıybetlerini yapıyordunuz. Bu arada hiçbirini de sevmem aynı b.kun laciverti hepsi de

surili teyyare 16-03-2020 00:33:33

la kaybol git. evli adamın arkasından koştuğun için kim sana mesaj atıp tebrik ederim bacım namus meseleni temizledin diyecek. utanmadan birde teşekkür yayınlıyor

YORUM YAZ