Ebru Şallı: Ponçiğim bizi izliyor, lütfen ağlamayın

İki yıl hastalıkla mücadelenin ardından küçük oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, 'Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah' programına röportaj verdi.

Dokuz yaşındaki oğlunun vefatının ardından içine kapanan ve uzun bir süre ortalıkta görünmeyen Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile birlikte çıktığı tatilden paylaşımlar yapmış ve bazı takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirilmişti. Ebru Şallı, uzun bir aradan sonra 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' adlı programa röportaj verdi ve oğlunun vefatının ardından yaşadığı zor günleri anlattı. Açıklamalarının ardından çok sayıda destek mesajı alan Şallı, yaptığı paylaşımla takipçilerine teşekkür etti.

"Allah kimseye yaşatmasın”

Hayatını nasıl yaşaması gerektiğiyle ilgili bu eleştirilere sinirlenen ve tepki gösteren Şallı, sosyal medya hesabından da tepkisini göstermişti. Küçük oğluna hastalık sürecinde ilik bağışında da bulunan Şallı'nın programa verdiği röportajda son derece zorlandığı görüldü. Bu süre zarfında kendisine yöneltilen eleştirilerden rahatsız olduğunu söylerken bundan sonraki süreç için, "İnsanlardan anlayış bekliyorum, destek olmalarını bekliyorum. Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız. Bunu yaşayan anne ve babalara destek olmalıyız çok büyük bir acı Allah kimseye yaşatmasın. Beni artık bu saatten sonra kimse kızdırıp üzemez” dedi.

Destek mesajlarına cevap verdi

Şallı, bu açıklamaları yaparken gözyaşlarına hakim olamazken röportajı izleyen Alişan ve Demet Akalın da duygu dolu anlar yaşadı. Röportajın yayınlanmasının ardından çok sayıda destek mesajı alan Ebru Şallı, sosyal medya hesabından, "Dualarınızı, güzel enerjilerinizi alıyorum. Ama lütfen ağlamayın. Ponciğim bizi izliyor. Onu üzmeyelim. Ve o hep benimle benim meleğim, eşsiz kokusuyla, tılsımıyla... Hepinizi çok seviyorum" mesajını paylaştı.

Yorumlar

YORUM YAZ