Ebru Şallı: Pars'ı çok özlüyorum

Geçtiğimiz nisan ayında 9 yaşındaki oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, yaşadıklarını Mother’s Life dergisine anlattı.

Ebru Şallı, geçtiğimiz nisan ayında 9 yaşındaki oğlu Pars'ı lenfoma kanseri nedeniyle kaybetmişti. Şallı, yaşadıklarını Mother's Life dergisine anlattı.

"Bazen onun kokusunu duyuyorum"

Ünlü model, "Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği gibi bir durum yok ortada” diye konuştu.

Şallı, sosyal medyada kendisine yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirterek, "Gerçek olduklarını düşünmüyorum. Normal bir insanın bu konu hakkında tek kelime bile söylerken vicdanen yerle bir olacağını düşünüyorum. Gerçek olmayan o sanal ortamda yazılan çirkin yorumlar. Tamamen organize suç işleyen insanlar, Allah hepsine şifa versin” dedi.

Ponçik diye hitap ettiği oğluyla bağlantısının sonsuza kadar süreceğini dile getiren Şallı, "Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum.

Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe” şeklinde konuştu.

"Kimse bu yıl harikaydı diyemez"

2021'den beklentilerini açıklayan ünlü model, "2020 hayatımın en kötü yılı oldu. Esasında dünyaya baktığımızda da ciddi global bir pandemi sorunu yaşıyoruz. Kimse bu yıl harikaydı diyemez. 2021 inşallah herkese sağlık neşe, mutluluk getirsin. Gerisi inanın hikâye.” ifadelerini kullandı.

"Şöhretle birlikte ayaklarınızın yerden kesildiği gerçek Ebru'dan uzaklaştığınız oluyor mu” sorusunu da yanıtlayan Şallı, "Ben 17 yaşımdan beri ünlüyüm böyle büyüdüm. Hiç şöhretin başımı döndürdüğünü hatırlamıyorum. Böyle büyüdüğüm için zaten her şeyi çok sindirmiş oluyorsunuz.” dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ