Ebru Şallı: Hayata tutunmaya çalışıyorum

Geçtiğimiz Nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kaybeden ünlü manken Ebru Şallı, oğlu Pars Tan'ın vefatının ardından yaşadıklarını anlattı.

Ebru Şallı,geçtiğimiz Nisan ayında 10 yaşındaki oğlu Pars'ı lenfoma kanseri nedeniyle kaybetmişti. A Para'da ekrana gelen Günaydın Hafta Sonu'na konuk olan Şallı, oğlu Pars'ın tedavisi sürecinde yaşadıklarını, bu acıyla nasıl baş etmeye çalıştığını ve eşi Uğur Akkuş'la yaşadıklarını anlattı.

İşte Ebru Şallı'nın açıklamalarından satırbaşları...

"Tarifi olmayan bir şey"

Yaşadığı acının tarifsiz olduğunu söyleyen Şallı "Yaşadığım acı, tarifi olmayan bir şey, kelimelerin yeterli olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam iyi geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum." ifadelerini kullandı

Oğlu Pars'ın istediği her şeyi yapmaya çalıştığını ifade eden Şallı, "Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu zaman aileyi toplardı. Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar hep bizi buluyor, evimizde kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin evde olmaması gerekiyordu ve bu durum Pars'ı çok üzmüştü.

Sezen Aksu, mezarına bir kedi yuvası yaptırdı. Şimdi de onun için bir şarkı yapıyor." dedi.

Evliliğiyle ilgili de konuşan Şallı, "Uğur'la birlikte olduktan 10 ay sonra hastalık ortaya çıktı ve ben ona 'Senin isteklerini karşılayamam, yarının ne olacağı belli değil' dedim.O da bana 'Ben her zaman yanındayım' dedi. Uğur da ben de çocuk çok seviyoruz. Ama şu an tedavi gördüğüm için düşünmüyorum.İleride belki olabilir. Ayakta durabilmek için destek alıyorum. İyi örnek olmak istiyorum bu durumu yaşayan ailelere." dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ