Dünyanın en büyük yanaklı kadını!

Anastasia Pokreshchuk dünyanın en büyük yanaklı kadını olarak biliniyor. Geçtiğimiz günlerde yeni bir dolgu operasyonuyla yanağını daha da büyüttü!

Abone Ol 

Elmacık kemiği takıntısı

33 yaşındaki Ukraynalı model Anastasia Pokreshchuk, elmacık kemiği takıntısıyla bilinmekte. Elmacık kemiğini daha da belirginleştirmek isteyen model, sayısız operasyonlar sonucu herkesin dikkatini çeken bir görüntüye ulaştı.

Pomuloplasty addiction: model Anastasia Pokreshchuk's obsession with having the largest cheeks in the world - Teller Report

Bitmek bilmeyen operasyonlar

Her ne kadar elmacık kemikleri olağanüstü bir büyüklüğe ulaşsa da bu onunla asla yetinmedi ve operasyonların ardı arkası kesilmedi. Ukraynalı model, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla herkesi şok etmeyi başardı. Dolgu maddelerine yaklaşık 2 bin dolar harcadığı söylenen model son haliyle yanaklarını daha da belirgin hale getirdi. Gereği var mıydı sahiden diye düşünmeden edemiyoruz…

“Onları seviyorum, böyle görünmelerini istiyorum ve çok mutluyum.” 

Görüntüsüne dair sosyal medyada yoğun eleştirilere maruz kalan ünlü model, yanaklarının böyle gözükmesinin onu mutlu ettiği ve diğer insanlara tuhaf gelmesinin umurunda olmadığı açıklamasında bulundu.

Meet the 'cheeky' Insta model who can't get enough of her new look | You

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu