Yönetmen sevgili, Dilan Çiçek Deniz'in ismini dövme yaptırdı

İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson, güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in isim ve soyadınının baş harflerini vücuduna kazıttı.

Gelin taçlarını neye göre seçmeliyiz?

Düğün mekânı da aksesuar seçimine yön verecek detaylar arasındadır. Bir otel düğününde taşlı taç benzeri saç aksesuarları kullanabilecekken, bir kır düğününde çiçeklerle hazırlanmış bir taç veya tokanın kullanılması daha doğru olacaktır.

Hadise, müstakbel kayınvalidesiyle yan yana geldi

Önceki gün sevgilisi Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifini kabul eden Hadise, bugün müstakbel kayınvalidesiyle yan yana eğlendi. Güzel şarkıcı, istenmeyen gelin iddialarına son vermiş oldu.

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir

Kışın düğün mekanı nasıl seçilir

Kışın düğün yapmak bir başka güzel! Kışın tüm olumsuzlukların önüne geçmek için önemli olan şey doğru mekanı bulabilmekti

Öykü Gürman ile Fatih İçmeli evleniyor

Öykü Gürman ile Fatih İçmeli evleniyor

Şarkıcı ve oyuncu Öykü Gürman, 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Fatih İçmeli'ye Paris'te "evet" dedi. Başarılı sanatçı, mutluluğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

En yeni düğün trendlerine hakim ol

2022'de düğünler daha samimi ve eğlenceli! Bu durum gelinlikten abiyeye, organizasyondan alyanslara kadar düğüne dair her detayı etkiliyor. İşte 2022 düğün trendleri!

Ölen sevgilisinin kardeşinin düğününe katılan Beren Saat'i eşi yalnız bırakmadı

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, eşi Beren Saat’in trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ın kardeşi Yaman Güray'ın, Ankara'da gerçekleşen düğününe katıldı.

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evlendi

Ünlü oyuncu Vildan Atasever ile şarkıcı Mehmet Erdem önceki akşam nikah masasına oturdu. Çift, aile arasında yapılan törenle dünya evine girdi.

Ebru Gündeş ve Meryem Uzerli aynı sahnede göbek attı

Bir düğünde sahneye çıkan Ebru Gündeş, düğüne katılan ünlü oyuncu Meryem Uzerli'yi de sahneye davet etti. İkili karşılıklı kurt döktü.

Vildan Atasever ile Mehmet Erdem evleniyor

Önceki gün Ulus'ta gazetecilere yakalanan ünlü oyuncu Vildan Atsever ile şarkıcı Mehmet Erdem’in düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.