Doğru erkeği bulduğunuzu gösteren 9 işaret

Birlikte olduğunuz kişinin doğru insan olup olmadığına karşı hala şüpheleriniz varsa bu işaretler size doğru yolu bulmanızda yardımcı olacak.

Nihayetinde aslında hepimiz tek bir şeyin peşindeyiz. Parayı, gücü veya mantığı gölgede bırakan ve nasıl bir insan haline geldiğimizi belirleyen...

Aşık olmak eve gelmek gibidir. Endişeleriniz azalır ve partnerinizin kollarında korumalı hissedersiniz. Kalbinizi verdiğiniz adam doğru hissettirir.

Derin olarak aşık olduğunuzda hayatınızın geri kalanını o kişiyle geçirdiğinizi resmetmek zor değildir. Ama bunun anlık değil sonsuza kadar gerçek olduğundan nasıl emin olmanız gerekir?

İşte hayatınızın geri kalanını geçirmek isteyeceğiniz adamı bulduğunuzun 9 işareti...

Onun önünde harika olmanız gerekmez

İyi günler ve kötü günler... O, kim olduğunuzu anlar ve sizden kendiniz hariç birisi olmanızı beklemez. Onun gözünde, siz sadece kendiniz olarak özelsinizdir. Rol yapmaya gerek yok.

Tüm yapmak istediğinizin kirli eşofman altınızla koltuğa uzanıp uyuklamak olduğu ve canınızın konuşmak istemediği o miskin zamanlarda bunu anlar ve sizin yanınızda olur. Ruh haliniz ne olursa olsun tamamen kendiniz olabilirsiniz ve o yine de hep sizin güzel göründüğünüzü düşünür.

Sizin mutluluğunuz onun mutluluğudur ve onun mutluluğu sizin mutluluğunuzdur

Onun sizin için doğru kişi olduğunu bilirsiniz çünkü o hiç ummadığınız şekillerde sizin için iyisini düşünür. Sizin için en iyisini ister, bunun ona belli bir zararı olacak olsa bile.

Çok kötü bir günün sonunda bile tüm istediğiniz onunla birlikte olmaktır

Ne kadar kötü bir ruh halinde olursanız olun tek başınıza olmaktansa onunla olmayı tercih edersiniz. Çünkü onunla onsuz olduğunuzdan daha iyi hissedersiniz. Fikrinizi anlatırken sizi sabırla dinler, dürüst geri bildirimler verir ve endişelerinizi önemsiz görmez. Onun güveni ve tutkusu sizinkini de olumlu olarak etkiler bu da ilişkinizi daha heyecanlı yapar. Hep onun yanında olmak istersiniz.

Aranızdaki çekim aşikardır

İkiniz fiziksel, duygusal ve zihinsel tüm bu seviyelerde uyumlusunuzdur. Aranızdaki kimya diğer her şeyi dışarıda bırakmaya yetecek kadar güçlüdür. Bazen gerçekten önemli olan sadece o gibi gelir. Market alışverişi yapmak gibi küçük şeyleri yaparken bile o etrafınızda olduğu için daha özel hissedersiniz.

Onunla her deneyimi paylaşmak istersiniz

Geleceği gözünüzde canlandırdığınızda o orada önemli bir role sahiptir (aynı şekilde siz de onun için). Hayatınızın geri kalanını onunla birlikte geçirme fikri sizi korkutmaz. Onun yanında olmak en rahat ettiğiniz yerdir. Komik bir şey olduğunda veya iyi bir haber aldığınızda hemen onunla paylaşmak istersiniz. Bir aşk şarkısı duyduğunuzda aklınıza hemen o gelir. Öğle yemeğinde ne yediğinden şu anda TV'de ne izlediğine kadar yaptığı her şeyle ilgilisinizdir. Ve bazen bunu itiraf etmekten nefret de etseniz eğer o bir işin parçasıysa o işi yapmaya daha istekli olursunuz.

Romantizm fikirleriniz aynıdır

Romantizm tanımınız ne olursa olsun, samimi akşam yemekleri, uzun araba yolculukları, yatakta sarılmak vb. o bunu paylaşır ve bunu gerçekleştirmek için ekstra adımlar atar. Size kalbini açmaktan çekinmez çünkü sizinle daha derin bir düzeyde bağlantı ister. O her zaman sizin erkeğiniz olacaktır ama size hassas/yumuşak tarafını göstermekten de korkmaz.

Birbirinizle kavga ettiğinizden daha çok birbirinizi seversiniz

Onunla kavga etmekten hiçbir zaman hoşlanmazsınız çünkü onu incitmemeyi çok önemsersiniz. İkinizin de mutlu olabileceği bir uzlaşma her zaman en iyi seçenek olarak gelir. Sonuçta birbirinize gerçekten de uzun bir süre kızgın kalamazsınız.

Sizi sadece dinlemez aynı zamanda ne dediğinizi de duyar

Satır aralarını okuyabilir ve ihtiyaçlarınızı hep anlatmanız gerekmesine gerek kalmadan tahmin edebilir. Düşüncelidir ve iyi niyetlidir.
Kendinizi her zaman açıklamak zorunda olmanıza gerek kalmadan ne demek istediğinizi anlar. Birbirinizin gelişmesine ve istediğiniz insanlar haline gelmesine yardım edersiniz.

Sizi olduğunuz gibi kabul eder

Dağınık, gürültülü ve veya daha az komik olabilirsiniz ama sizi bunlar için sever. Kendinizde hoşlanmadığınız tüm özellikler hakkında size kendinizi iyi hissettirir. Arkadaşlarına sizi över çünkü sizi kendisinin olarak adlandırmaktan gurur duyar. Siz de aynı şekilde onu översiniz ve herkes birbirinize ne kadar aşık olduğunuzu bilir. Sizin hakkınızda iyi veya kötü her şeyi bilir ve bunlara sizin parçanız olduğu için değer verir.
Siz onunsunuzdur o da sizindir ve bu rahatlatıcı bir şekilde bu kadar basittir.

Yorumlar

YORUM YAZ