Dilan Çıtak Tatlıses, babasıyla ilgili soruları sert dille yanıtladı

Sevgilisi Levent Dörter ile Cihangir’de görüntülenen Dilan Çıtak Tatlıses, babasıyla ilgili sorulara yine çok sert dille cevap verdi.

23 yıl aradan sonra İbrahim Tatlıses'in nüfusuna kabul ettiği kızı Dilan Çıtak Tatlıses, önceki gün sevgilisi Levent Dörter ile Cihangir'deydi.

"İnanmak istememiştim"

Ozan Güven'in sevgilisi Deniz Bulutsuz'a uyguladığı şiddet hakkında konuşan Dilan Çıtak Tatlıses, "Önce inanmak istememiştim. Ama şimdi cezayı hak ettiğini düşünüyorum.

Ben hiçbir erkek tarafından şiddete maruz kalmadım. Allah korusun. Evde Levent ile kavga ettiğimiz zaman hemen başka odaya geçer. Bana el bile kaldırmadı. Tamam belki itiş kakış olabilir ama bu daha ötesine asla geçemez." ifadelerini kullandı.

"Patlamak üzereyim"

Ev yüzünden babası İbrahim Tatlıses ile arası açılan Dilan Çıtak Tatlıses, "Babanız ile barıştınız mı?” sorusuna sert dille yanıt verdi.

Dilan Çıtak Tatlıses, "Sular durulmadı. Bunca zaman bana yapılan birçok haksızlığa boyun eğdim. O taraftan ismi lazım olmayan birileri işime bile engel olmaya çalıştı, yapımcımı taciz etti, hep sustum.

Bunları babamın bildiğini zannetmiyorum. Ne var ki, çevresi benimle ilgili dolduruşa getiriyor. Sabrımın sonuna geldim, patlamak üzereyim. Madden manen eksi bakiyedeyim. Enerjim tükendi. Tüm sorularınızı babama sorun, en güzel yanıtlar onda saklı." dedi.

Yorumlar

YORUM YAZ