Dijital etkinlik takvimi: 20-26 Nisan

Koronavirüs salgını nedeniyle dijital dünyaya transfer olan kültür sanat etkinliklerini sizler için derledik...

Küresel koronavirüs salgını nedeniyle modadan spora tüm etkinlikler ya iptal edildi ya da ertelendi. Durum böyle olunca özellikle kültür sanat etkinlikleri, dijital dünyaya taşındı.

İşte 20-26 Nisan arası dijital etkinlik takvimi.

21 Nisan

Red Bull Türkiye, Evde Çal serisine Ceylan Ertem'le devam ediyor. Ocak ayında çıkan Cahille Sohbeti Kestim albümünde, türküleri kendine özgü tarzıyla yorumlayarak büyük beğeni toplayan Ceylan Ertem'in performansını, Red Bull Türkiye'nin Instagram hesabından 21:30'da canlı olarak izleyebilirsiniz.

22 Nisan

Rock'n'roll, blues ve hip hop türlerini bir araya getirerek yarattıkları özgün tarzla son yılların öne çıkan gruplarından Adamlar'ın performansı var sırada. Adamlar, Türkiye'nin ilk online festivali Evde Kal Fest kapsamında, Kendine Has Online'ın Instagram hesabında canlı yayında olacak.

24 Nisan

30. Akbank Caz Festivali'nin Evin Caz Hali konserleri, saksafon sanatçısı Serhan Erkol'la devam ediyor. Son albümü Melting Pot'ta caz, elektronik ve Türk müziğini bir araya getiren Serhan Erkol'un performansı, Akbank Sanat Instagram hesabında 19:00'da canlı yayında.

Yorumlar

YORUM YAZ