Didem Soydan’dan Burak Deniz sorusuna yanıt

Abone Ol 

Ünlü manken Didem Soydan, bir güzellik fuarının açılış gününde makyaj sanatçısı Fezi Altun ile birlikte sahnedeydi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Soydan, “Burada olmaktan o kadar mutluyum ki anlatamam. Umarım artık pandemiyi hayatımızdan tamamen çıkartırız da işlerimize bakarız” ifadelerini kullandı.

Didem Soydan'dan Burak Deniz sorusuna yanıt #1

“Utanıyorum”

Güzellik ile ilgili sırlarını açıkladığı sırada kötü alışkanlığından dert yakınan Didem Soydan, “Sigara içtiğim için utanıyorum. Çünkü o kadar etkiliyor ki insanın cildini… Onun dışında uykuma, beslenmeme çok dikkat ederim. Bir de sigarayı bırakırsam benden iyisi yok” dedi.

Gazetecilerin, “Sosyal medyada olumlu ve olumsuz yorumlar yapılıyor, bunlardan hiç rahatsız oluyor musunuz?” sorusuna yanıt veren ünlü model, “Altı yıldır fotoğraflarımı yoruma kapalı tutuyorum. O yüzden kimin ne dediğinin benim için hiçbir önemi yok” şeklinde konuştu.

Didem Soydan'dan Burak Deniz sorusuna yanıt #2

“Benden laf alamazsınız”

Öte yandan Burak Deniz ile ilişkisini noktaladığı konuşulan Didem Soydan'ın ayrılık sebebinin, ünlü oyuncunun rol arkadaşı Alina Boz olduğu öne sürülmüştü. Soydan, muhabirlerin kıskançlık iddialarıyla ilgili sorularına, “Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum biliyorsunuz. Benden laf alamazsınız!” demekle yetindi.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu