Kaliteli uyku için temiz hava şart

Uzmanlar, yaşamımızın üçte birini uykuda geçirdiğimizi ve uykudan alacağımız maksimum verimin, soluduğumuz havanın kalitesi ile doğrudan ilişkili olduğunu söylüyor.

Sütyenlerin kullanım ömrünü uzatacak ipuçları

Sütyenler yumuşak dokuya sahip olduğu için kolayca deforme olabiliyorlar ve bu da günlük hayatın içinde birçok soruna yol açabiliyor. Sütyenlerin kullanım ömrünü uzatacak uzman ipuçlarını sizin için derledik.

Temizlik ürünlerinin raf ömrü

Temizlik ürünlerinin de tıpkı gıdalar gibi raf ömürleri vardır. Hijyenin öneminin katbekat arttığı içinde bulunduğumuz salgın günlerinde, yaptığımız temizlikten emin olabilmek için çamaşır suyu, el dezenfektanı ve diğer temizlik ürünlerinin raf ömürlerini araştırdık...

Giysilerinizi yıpratan 7 yıkama hatası

Giysilerinizi yıpratan 7 yıkama hatası

Giysileri, çamaşır makinesinde yıkamaktan daha kolay bir şey olamaz gibi görünüyor ancak bu işlemin düşündüğünüzden çok daha fazla püf noktası var.

Yastıklar nasıl yıkanır

Yastıklar nasıl yıkanır

İnsanlar genellikle yastıklarının temizliğini görmezden gelirler fakat bu atlamamanız gereken, oldukça önemli bir noktadır. İşte yastıkların doğru şekilde yıkanması konusunda profesyonel ipuçları.

Çamaşır makinenizi 3 adımda temizleyin

Çamaşır makinenizin içinde biriken küf, bakteri ve kirler, istenmeyen kokulara ve tam olarak temizlenmemiş çamaşırlara neden olabilir. İşte 3 basit adımda çamaşır makinesi temizliği.

Güçlü deterjanlar ile göz kamaştıran çamaşırlar

Tertemiz görünen ve mis gibi kokan çamaşırlar için tasarlanmış, farklı özellikler taşıyan çamaşır deterjanları, üstün leke çıkarma özellikleri ile kusursuz bir hijyene sunuyor.

Evde doğal çamaşır deterjanı yapımı

İşte hem tasarruf edeceğiniz hem de güvenle kullanabileceğiniz evde çamaşır deterjanı yapımı.

Deterjanla temizlik günde bir paket sigarayla eşdeğer

Yapılan bir araştırmaya göre, evini kimyasallar yardımıyla temizleyenlerin akciğerleri günde bir paket sigara içmişçesine zarar görüyor.

Sararmış yastık yüzü nasıl beyazlatılır

Sarardı diye yastık yüzlerini atmayın; beyazlatmanın yolunu öğrenin.