Günde 100 telin üzerinde saç dökülmelerinde önlem şart

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Zekayi Kutlubay, günlük ortalama 80-100 tele kadar saç dökülmesinin normal olarak kabul edildiğini söyledi.

Güneş kaynaklı cilt lekelerine karşı önleminizi alın

Dermatoloji Uzmanı Dr. Gülbiye Güler, cilt sağlığı için güneşten korunmanın çok önemli olduğunu söyleyerek uyarılarda bulundu.

Yaz aylarının zararlı mirası: Güneş lekeleri

Dermatoloji Uzmanı Dr. Hatice Deniz Yardımcı, yaz aylarının sık rastlanan sorunu güneş lekeleri için merak edilenleri sizler için anlattı.

Fitoterapiyle sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz

Fitoterapiyle sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz

Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Filiz Topaloğlu Demir, fitoterapinin akne tedavisinde de uygulanabileceğine dikkat çekti.

Cilt tedavisinde yeni trend: Yoğun atımlı lazer

Cilt tedavisinde yeni trend: Yoğun atımlı lazer

Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, yaşam şeklinde yapılacak iyileştirmelerin de etkisiyle, yeni nesil lazer tedavilerinin kolayca sonuç verebileceğine dikkat çekiyor.

Koronavirüs enfeksiyonu geçirmeye bağlı saç dökülmesi arttı

Cildiye Uzmanı Dr. Nuran Aktekin, pandemi döneminde koronavirüs enfeksiyonu geçirmeye bağlı ve stres kaynaklı saç dökülmesinin arttığını söyledi.

Dolgular yaşlanmanın ciltte meydana getirdiği hasarları gideriyor

Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, ameliyatsız bir uygulama olan dolguların şekillendirmeden ziyade cilt yapısını iyileştiren bir tedavi olduğuna dikkat çekti.

Cilt sağlığını korumak için hijyen malzemeleri kullanımına dikkat edin

Dermatoloji Uzmanı Dr. Nilsu Salih, Covid-19 pandemisi ile birlikte hayatın ayrılmaz bir parçası haline gelen maske, dezenfektan, kolonya ve sabun kullanımı konusunda uyarılarda bulundu.

Kışın ışıl ışıl cilt için tüyolar

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, cildimizi kışın etkilerinden korumanın ve sağlıklı bir cilde sahip olmanın yollarını anlattı.

Ameliyatsız estetiklerde bütünsel yaklaşım şart

Estetikte sıkça tercih edilen yöntemlerden bahseden Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, ameliyatsız estetik uygulamaları hakkında bilgiler verdi.