Derin Mermerci annelik serüvenini anlattı

Cemiyetin ünlü simalarından Derin Mermerci, ikizleriyle yaşadığı annelik serüvenini ilk kez bloggerlarla paylaştı.

Cemiyetin ünlü simalarından, yeni anne Derin Mermerci, ikizleriyle yaşadığı annelik serüvenini ve anne sütünün büyümedeki mucizevi önemini anlatmak için anne bebek bloggerlarıyla buluştu. Ayşe Kucuroğlu'nun ev sahipliğinde 1-7 Ekim "Dünya Emzirme Haftası” etkinlikleri kapsamında Happily Ever After'da gerçekleşen buluşma Lactamil'in katkılarıyla düzenlendi.

"Emzirmek kadının en doğal hakkı”

Temmuz ayında kucağına aldığı ikiz bebekleriyle yaşadığı büyük serüveni anlatan Mermerci, "Annelik dünyanın en güzel duygusu” dedi.

"Zaten anaç bir yapım vardı ve çocuklarla aram çok iyiydi. Türkiye'deysem haftanın iki günü yeğenlerim bende kalırdı. Arkadaşlarımın çocukları ile çok yakından ilgilenirdim. Annelik içgüdüsü hep vardı bu kendi çocuklarımla beraber bambaşka bir boyuta taşındı” diyen Mermerci, "Şimdi geceleri ağlama sesi duyduğumda koşarak yanlarına gidiyorum, uykum bölünmüş bölünmemiş hiç önemli değil. Önceden de sağlıklı beslenmeye dikkat ederdim ama artık her şeyde onları düşünüyorum” şeklinde konuştu.

"Emzirmek kadının en doğal hakkı” diyen Mermerci, "Bir annenin çocuğunu her yerde her ortamda rahatlıkla besleyebilmesi gerekiyor. Annelerin bu konuda bireysel olarak kararlı davranmaları gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Yorumlar

muhasebeci 01-10-2015 15:17:59

bu ne cemiyeti gardaş la... sırf milleti özendirmek için özenti bir hayatın içine çekmek için uğraşıyorlar. ne yiyip içiyorsanız nasıl yaşıyorsanız neden bunu medyada paylaşırsınız ki bilmem. en azından digitürk gibi şifreli bir kanalda yayınlansın bu yaptıklarınız bari de isteyen sizi izlesin ulusal kanallarlda ya da ulusal medyada yayınlanmasın bunlar.

YORUM YAZ