Zayıflamak isteyenlere salatalık ve yoğurt ikilisi

Eğer siz de fazla kilolarınızdan şikayet ediyor ve zayıflamakta zorluk çekiyorsanız yoğurt ve salatalık ikilisini tüketmeyi deneyin.

Hem sağlıklı hem de keyifli ara öğün önerileri

Ara öğün alışkanlığı, dengeli ve sağlıklı beslenmenin yanı sıra kilo kontrolü için de son derece önemlidir. İşte hem sağlıklı hem de keyifli ara öğün önerileri...

Evleneceklere özel beslenme programı

Düğününüze çok az bir zaman kaldıysa beslenme planınızı bir gözden geçirmenizde fayda var.

Aç kalmak yağ yaktırmaz

Aç kalmak yağ yaktırmaz

Zayıflamak uğruna kendinizi aç bırakıyorsanız yanlış yoldasınız. İşte sağlıklı zayıflama için yapmanız gerekenler...

Alabaş sebzesi her derde deva

Alabaş sebzesi her derde deva

İçerdiği vitamin ve mineraller sayesinde astım, kanser, katarakt, yüksek tansiyon, sinir sistemi hastalıkları ve felce iyi gelen alabaşın faydaları saymakla bitmiyor.

İdeal beden için beslenme tüyoları

Diyet yapmasanız bile bazı beslenme kurallarına uyarak da ideal bedene kavuşabilirsiniz.. Tabii düzenli ve sürekli uygulamak şartı ile...

Kış diyetiyle formunuzu koruyun

Yazın bu aldığınız kiloların başınıza dert olmaması için kışın da formunuzu korumalısınız. İşte sizi dinç ve enerjik tutacak kış diyet listesi.

8 saatlik diyetle formda kalın

Kaliforniyalı bilim insanlarının bulduğu 8 saatte zayıflama yönteminde, yeme düzeninizi 24 saate bölmek yerine 8 saatle sınırlandırıyorsunuz ve dilediğiniz her şeyi (çikolata bile) yiyebiliyorsunuz.

Ünlülerin formda kalma sırları

Rihanna'dan Beyonce'ye, Jennifer Lopez'den Shakira'ya kadar hayranı olduğunuz birçok ünlünün formda kalma sırlarını merak ediyorsanız, aradığınız cevaplar bu haberimizde...

Açlık beyninizde mi kalbinizde mi midenizde mi

Hayatınızı yönetirken daima ön planda olan duygularınız, yemek seçimlerinize de yansıyor. Kendinize şu soruyu sorun: Gerçekten aç mıyım?