Demet Şener’den boşanma sonrası açıklama: Üzülerek ayrılık kararı verdik

Abone Ol 

21 Haziran 2019 tarihinde sürpriz bir şekilde evlenen Demet Şener ve iş insanı Cenk Küpeli, dün yine sürpriz bir şekilde 19 ay süren evliliklerini sonlandırdı.

İstanbul Bakırköy 12. Aile Mahkeme’sinde anlaşmalı bir şekilde boşanan çift, birbirlerinden hiçbir şekilde maddi ve manevi talepte bulunmadı.

Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi, çiftin boşanmalarındaki en büyük etken olduğu iddia edilmişti. Demet Şener, bugün yaptığı açıklamayla sorunun çocuk olduğunu itiraf etti.

Demet Şener'den boşanma sonrası açıklama: Üzülerek ayrılık kararı verdik #1

“Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz”

Boşanma sonrası sessizliğini bozan Demet Şener, yaptığı açıklamada, “Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır. Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim.” ifadelerini kullandı.

Demet Şener'den boşanma sonrası açıklama: Üzülerek ayrılık kararı verdik #2

“Eski eşin olarak tüm desteğim seninle”

Cenk Küpeli de dün sosyal medya hesabından Demet Şener’le birlikte bulunduğu fotoğrafı paylaşarak, “Bana hissettirdiğin güzel duygular için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, sana duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim seninle.” açıklamasını yapmıştı.

Demet Şener'i gelin olarak istemeyen Küpeli Ailesi, oğullarının düğününe katılmamıştı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu