Demet Özdemir: Şu an hayatımda kimse yok

Oyuncu Demet Özdemir, önceki gün reklam yüzü olduğu markanın yeni ürün tanıtımında, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisindeki oyunculuğuyla beğeni toplayan oyuncu Demet Özdemir, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kariyeriyle ilgili planlarından bahseden Özdemir, aşk hayatıyla ilgili iddialara da noktayı koydu.

"En büyük gücüm ailem”

İstediği bir rol olup olmadığı sorulan Demet Özdemir, şimdilerde kadrosunda yer aldığı 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisinden örnek vererek, "Aslında drama geçiş benim için biraz öyleydi. İzleyiciler içinde öyle oldu. Şu an onun keyfini yaşıyorum. Bu dizi bittikten sonra yeni hayallere mutlaka kucak açacağım. Her projede, her dizide farklı bir şey yapmak benim için tabii çok büyük bir heyecan ve keyif olacaktır. Bir seri katili canlandırmak heyecan verici olur. Şimdi de çok psikolojik bir iş yapıyorum.” Kendisini hayatta tutan en büyük gücün ailesi olduğunu vurgulayan Özdemir, "En büyük gücüm ailem. Sonra arkadaşlarım, işim. İlk üç hep bunlar olmuştur" şeklinde konuştu.

"Çok isterim tiyatroda oynamayı”

Film projesinin olduğunu sürpriz diyerek detay vermekten kaçınan Özdemir, tiyatro da yer almak istediği, "Dizilerde oynamadan önce tiyatro eğitimi aldım. Fakat hiç tecrübe edemedim. Çok isterim tiyatroda oynamayı. Bunun için uzun bir boşluğa ihtiyacım var. Kısa dönemde aklımda yok ama uzun vadede çok isterim" sözleriyle belirtti. Demet Özdemir, "Sanat camiasından kimin hayatını canlandırmak istersiniz?" sorusuna "Türkan Şoray'ı çok canlandırmak isterim. O Yeşilçam dünyasını, sinemasını canlandırmayı isterdim. Tabii onun dışında sayabileceğim çok saygın insanlar da var" diye yanıt verdi.

"Tabi ki o korkum var”

Instagram hesabında 11 milyon takipçisi bulunan genç oyuncu, "İleride popülaritenizi kaybetmek gibi bir endişeniz var mı? şeklindeki soruya; "Popülarite kaybetmek korkum yok. Bu saatten sonra sevilmesem tabii ki üzülürüm. Bunu popülarite bağlamadığım için ikisini ayırabilirim. Kaybetmekten korktuğum şey aslında insanların sevgisi olur. Onunla ilgili de anlaştığım projelerde ve kendi yaşam tarzımda buna çok dikkat ettiğimi düşünüyorum. Tabii ki o korkum var” diye yanıt verdi. Demet Özdemir, son dönemde hakkında çıkan aşk haberleriyle ilgili de konuştu: "Artık çıkan haberlere bir şey diyemiyorum. Sosyal medyamdan yeterince cevap vermeye çalışıyorum. Herkes merak ettiği için değil bu sorular devam etmesin diye. Herhalde açıklamalarımı yapmışımdır. Bir erkek arkadaşım olursa bunu mutlaka görürsünüz. Şu an hayatımda kimse yok. "

Yorumlar

YORUM YAZ