Demet Özdemir, 30 yaşına bastı

Abone Ol 

Müzisyen Oğuzhan Koç ile kısa bir ayrılığın ardından aşkını resmiyete dökme kararı alan Demet Özdemir, bugün 30 yaşına bastı. “14 Şubat Sevgililer Günü”nde hazırladığı sürpriz organizasyonla Özdemir'e evlenme teklifi eden Koç, sevgilisinin doğum gününü kutladı.

Demet Özdemir, 30 yaşına bastı #1

Çok şanslıyım

Birlikte çekilen siyah-beyaz fotoğraflarını Instagram hesabından yayınlayan Oğuzhan Koç, gönderisine, “Dünyanın en güzel gülüşünün, en tatlı bakışının, en sıcak kalbinin tam yanındayım. Çok şanslıyım! İyi ki doğdun sevgilim…” ifadelerini not düştü. Şarkıcının romantik paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü. Takipçileri de Özdemir'e kutlama mesajları yağdırdı.

Demet Özdemir, 30 yaşına bastı #2

30 ürkütücü gelebilir

Güzel oyuncu Özdemir de kendi sosyal medya hesabından doğum günü dileklerine teşekkür etti. Sırt dekolteli beyaz mini elbisesi ile ellerinde balonların olduğu bir kareyi paylaşan Özdemir, gönderisine şunları yazdı: “30 ürkütücü gelebilir ama girince ısınıyorsun … Bizi biz yapan, her zaman iyiye güzele yönlendiren insanlar oldukça sırtınız hiç bir yaşta yere gelmez… Asıl iyi ki siz varsınız.”

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu