Demet Akalın: Zannedersin Hira'yı lord okuluna yazdırdım

Koronavirüs sebebiyle kızı Hira için özel hoca tutan Demet Akalın, yapılan eleştirilere sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Şarkıcı Demet Akalın, 6 yaşındaki kızı Hira'yı okula göndermek istemediği için eve sigortalı ve maaşlı bir öğretmen tuttuğunu açıklamıştı. Bu sözleriyle sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olan Akalın'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

Eleştirilere cevap gecikmedi

Demet Akalın daha sonra kızı Hira için özel öğretmen tuttuklarını açıklayarak "Şimdilik online eğitim var mecburen biz sitede oturanlar toplanıp öğretmen tutacaktık ama herkes taşındı ben de kendim sigortalı, maaşlı hoca tutmak zorunda kaldım. Şikayetçi değilim şu anda ama ilerleyen dakikalarda bilmiyorum ne olacak?" ifadelerini kullanmıştı. Akalın'ın bu sözleri sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya hesabından eleştirilere yanıt veren Akalın, "Zannedersin çocuğu lord okuluna yazdırdım!!! Okul açılırsa okula gidecek dert yapmayın. Burs verdiğim çocuklar adam oldu. Onu yazın! Daha faydalı bilgi…" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

YORUM YAZ