Demet Akalın’dan kızına doğum günü partisi

Popçu Demet Akalın ile Okan Kurt, kızları Hira’nın 6. Yaş gününü organize ettikleri bir parti ile kutladı.

Partiye Hira'nın arkadaşlarının yanı sıra Esra Balamir, Deniz Seki, Emel Müftüoğlu, Esra Balamir, Özlem Yıldız, Işın Karaca, Alişan, Buse Varol ve Gülben Ergen gibi birçok ünlü isim katıldı. Partide balon şovları ve çeşitli gösteriler yapılırken çocuklar doyasıya eğlendi.

Mutlu aile pozu

Demet Akalın ve arkadaşları, kızı Hira'nın doğum günü kutlamasında çeşitli kostümler giyerek dikkat çekti. Boşanmalarının ardından birlikte yaşamaya devam eden Okan Kurt ve Demet Akalın, kızları Hira ile objektiflere poz verdi.

270 bin TL'lik hediye

Akalın, kızı Hira'ya doğum günü hediyesi olarak 270 bin TL'lik pembe bir minibüs satın aldı. Akalın'ın kızının okula rahat gidip, gelebilmesi için minibüse yatak koydurduğu da öğrenildi.

Demet Akalın, kızının yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşım ile kutladı: "Yüzün hep gülsün güzel Hira'm. Allah'ım seni korusun her türlü beladan, şerden. İyi ki doğdun, iyi ki hayatımın anlamısın. Sana adanmış bir hayat benim için artık yaşamak. Allah'ım seni korusun. En mutlu yaşların olsun canım kızım.”

Yorumlar

YORUM YAZ