Dehşet verici olayın ardından ilk açıklama! Merve Veziroğlu’nun sağlık durumu nasıl oldu?

Sosyal medyanın önde gelen isimlerinden ve Youtuber Merve Veziroğlu, kocası tarafından gerçekleşen üzücü bıçaklı saldırıya maruz kaldı. Bu şok olay sonrasında, Merve Veziroğlu'nun güncel sağlık durumu, hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Peki, Merve Veziroğlu'nun son sağlık durumu nasıl?

Abone Ol 

MERVE VEZİROĞLU KİMDİR?

Merve Veziroğlu Yıldırım, sosyal medya fenomeni ve Youtuber olarak tanınır ve Youtube’da 118 bin, Instagram’da ise 18 bin takipçiye sahiptir. Tasarımcı ve yüksek iç mimar olan Veziroğlu, 2017 yılından bu yana Youtube’da içerik üretmektedir.

Üsküdar’da yaşayan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), kocası Yunus Yıldırım’ın bıçaklı saldırısına uğradı. Evdeki bir anlaşmazlık sonucu Yunus Yıldırım, eşini meyve bıçağıyla defalarca bıçakladı. Merve Veziroğlu Yıldırım ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, saldırgan yakalandı. Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ablası Şerife Yavuz, “32 yerinden bıçakladı” dedi. Merve Veziroğlu’nun eşi tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı iddia edilen olayın ardından, Veziroğlu’ndan ilk açıklama geldi.

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Olay, sabah saatlerinde Üsküdar’da gerçekleşti. Yaklaşık bir yıl önce Üsküdar’daki evlerine taşınan yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32) ile Yunus Yıldırım (31) çifti, iddiaya göre şiddetli bir şekilde anlaşamıyordu. Tartışma sabah saatlerinde başladı. Tartışma büyüdüğünde Yunus Yıldırım, Merve Yıldırım’ı yatak odasında 32 kez bıçakladı. Ardından Yunus Yıldırım polisi arayarak eşini bıçakladığını bildirdi ve kendini ihbar etti. Aynı zamanda şüpheli, sağlık ekiplerine yaralı eşinin eve içeride olduğunu söyledi. Yunus Yıldırım gözaltına alındı ve Asayiş Büro Amirliğine götürüldü.Merve Veziroğlu kimdir, öldü mü? Youtuber Merve Veziroğlu son sağlık durumu nasıl?

MERVE VEZİROĞLU’NUN SAĞLIK DURUMU NASIL? İŞTE GÜNCEL DURUMU

Merve Veziroğlu, yaşadığı bu korkunç olayın ardından ilk kez bir açıklama yaparak şunları söyledi: “Dualarınız ve sevginiz bana ulaştı. Çok teşekkür ederim. Mucizevi bir şekilde hayatta kaldım. Eskisi gibi olmam zaman alacak. Ölümle yaşam arasındayken beni toplayıp hayata döndüren, Sultan Abdülhamit Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin muhteşem doktorları, hemşireleri ve tüm sağlık çalışanlarına minnettarım. Size anlatmak istediğim çok şey var, ancak biraz toparlanmam gerekiyor. Ameliyatım için dualarınızı bekliyorum, sevgi dolu insanlar…”

ABLASI AÇIKLAMA YAPTI

Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ailesi, haberi aldıktan sonra hemen hastaneye koştu. Abla Şerife Yavuz, olayın ardından kız kardeşinin yaşadığı eve geldi ve şunları dile getirdi: “Kız kardeşimi şu anda yoğun bakıma aldılar, kanaması var. Detayları tam olarak bilmiyoruz. Şoktayım. Şiddet cezalarının kesinlikle ağırlaştırılmasını istiyorum. Akşam yatıyoruz, sabah neyle karşılaşacağımız belli değil. Şoklar içindeyim. İnşallah iyi olur. Hastaneden aramışlar, 32 yerinden bıçaklandığı söyleniyor.” dedi.

Apartman sakinlerinden Ali Aydın ise şunları söyledi: “Adamın aralarında geçimsizlik olduğunu söylediği bir şeydi zaten. Yaklaşık bir yıldır buradaydılar, yeni evlilerdi.”

Başa dön tuşu