Defne Samyeli koronavirüse yakalandı

Abone Ol 

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve yaklaşık iki yıldır hayatı olumsuz etkileyen koronavirüs, televizyon ve sanat dünyasının ünlü isimlerinden de pek çok kişiye bulaştı. Son olarak Defne Samyeli'nin koronavirüs testi pozitif çıktı. Samyeli, Instagram'dan yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Defne Samyeli koronavirüse yakalandı #1

“Covid pozitif olduğumu öğrendim”

Defne Samyeli, “Hastalıkla ilgili bir endişem yok; hafif kırgınlık, boğaz ağrısı ve ara sıra gelen öksürükle çok rahat başa çıkabiliyorum şimdilik.” şeklinde konuştu.

Temasta bulunduğu kişileri uyarmayı ihmal etmeyen Samyeli, “Son birkaç gün yakın temasta olduğum neredeyse herkese ulaştık sanıyorum. Yine de bir şekilde yakınımda olan arkadaşlarım, benimle fotoğraf çektirenler, aynı ortamda bulunduğum kişiler lütfen hemen test yaptırsın diye bu açıklamayı yapıyorum.” açıklamasını yaptı.

49 yaşındaki Defne Samyeli, ayrıca, “Benimle hızlı şekilde ilgilenen sağlık çalışanlarına ve hemen iletişime geçip, bundan sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sağlık Bakanlığı yetkililerine sonsuz teşekkürler.” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu