2020 yılı içinde düğünlerde göreceğiniz en şaşırtıcı şeyler

Düğünlerde klasik ve geleneksel kalacak bazı şeyler vardır ancak 2020 yılı içinde dekordan düğün misafirlerinin yediklerine kadar her şeyi etkileyecek olan düğün trendleri, popüler kültüre eşlik ediyor...

2019 düğün trendleri

2019’un düğünlerinde öne çıkan trendleri sizin için inceledik.

Düğün davetiyesi 2019 trendleri

Evlenmeden önce yapılması gerekenler listesi içinde belki de en çok özen isteyen konulardan biri, davetiye seçimi. Davetlilere düğün tarihini ve mekanını bildirmenin yanı sıra teması hakkında da fikir verme görevi üstlenen davetiyenizin tasarımını belirlerken size yardımcı olacak 2019 trendlerine göz atmanızı öneririz.

Ofis çalışanlarına egzersizler

Ofis çalışanlarına egzersizler

DoktorTakvimi.com uzmanlarından Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Levent Altınel, birkaç basit önlem ve egzersizle bu soruların önüne geçmenin mümkün olduğunu söylüyor.

Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali başlıyor

Kadıköy Çocuk Tiyatro Festivali başlıyor

17. Kadıköy Belediyesi Çocuk Tiyatro Festivali başlıyor. Çocuklar 15 gün boyunca yıldızlar altında tiyatro izlemenin keyfini yaşayacak.

Uzun zaman sonra Hakan yıldırım defilesi

Hakan Yıldırım'ın Haute Coutere defilesini gerçekleştirdi. Ünlü isimlerin katıldığı defile moda dünyasının beğenisini kazandı.

Rüzgar Erkoçlar evlendi

Geçtiğimiz şubat ayında nişanlanan Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu çifti, Sarıyer Bahçeköy'de düzenlenen nikah töreniyle evlendi.

Böbrek taşı ağrısına çözüm: Bol su

Doğum sancısıyla eş değer ağrılar yaşatan böbrek taşı için neler yapılmalı?

Evlilik hazırlıklarının maliyeti 50 bin lirayı buluyor

Düğün sezonunun başlamasıyla hazırlıklar için çiftlerin koşuşturması devam ediyor.

Kırmızıgül'ün adı düğün davetiyesinde yanlış yazıldı

Avukat sevgilisi Ece Binay ile Amerika'da evlenen Mahsun Kırmızıgül'ün, düğün davetiyesinde soyadı "Kirmizipul" diye yazılması dikkat çekti.