Daha güçlü ve sağlıklı saçlar için mucizevi yağlar!

Artan hava kirliliği, mevsim geçişleri gibi çeşitli faktörler sebebiyle saçlarımız sağlığını kaybediyor. İşte saçlarınızı güçlendirecek mucizevi yağlar!

Abone Ol 

 Hindistan cevizi yağı

Hindistan Cevizi Yağının Cilde Faydaları Nelerdir? Hindistan Cevizi Yağı  Ciltte Ne İşe Yarar, Nasıl Uygulanır? - Sağlık Haberleri

Hindistan cevizi yağı, saç derisi altındaki yağ oranını dengeler. Bu özelliği sayesinde hem yağlı saçlara hem de kuru saçlara iyi gelmektedir. Aynı zaman da saç direncini arttırıcı özelliğe sahiptir.

Badem yağı

BADEM YAĞI (100CC)

Badem yağını duymayan kaldı mı? Badem yağı, içerisinde E vitamini barındırır. Bu özelliği sayesinde saçın güçlü olmasını ve daha kolay uzamasını sağlar. Kepek problemi için de uygun bir yağ türüdür.

Argan yağı

Argan Yağı ve Faydaları | İdil Yazar

Argan yağı, genel olarak hasar görmüş saçları tedavi etmek için kullanılır. Saçı nemlendirirken, ayrık saç uçlarına da iyi gelir. Yoğun yapısı sayesinde saç köklerinizi de hasar görmekten korur.

Biberiye yağı

Biberiye yağı faydaları nelerdir? Biberiye yağı neye iyi geliyor? - Güncel  yaşam haberleri – Sözcü

Uzun zamanlar boyunca birçok kültürde kullanılan biberiye yağı, saçın erken beyazlamasını önler. Saç derisinin altındaki kan dolaşımını uyandırır. Bu uyarı sayesinde yeni saç oluşumları hızlanır.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu