Daha gizemli: Merkür Akrep burcunda

Merkür gezegeni neyi ifade eder? Akrep bize ne anlatır? Astrolog Ceylin Çelebi, Merkür'ün Akrep burcundaki seyahatinin etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Merkür gezegeni 27 Eylül 2020 tarihinde saat 10:41'de Akrep burcuna geçti. 14 Ekim tarihinde 11 derece Akrep burcundan gerilemeye başlayacak. 28 Ekim tarihinde gerileyerek Terazi burcuna geçiş yapacak ve 5 Kasım tarihine kadar da Terazi burcunda geriliyor olacak. Nihayet 5 Kasım tarihinde 26 derece Terazi burcundan ileri hareketine devam edecek.

Daha gizemli

Merkür gezegeni neyi ifade eder? Akrep bize ne anlatır? Merkür gezegeni ifade, yazılı-sözlü iletişim, eğitim, fikirler demektir. Akrep ise sezgisel, etkileyici, bazen tehlikeli, kuvvetli, yıkıcı ve gizemlidir. Merkür Akrep burcunda olduğunda ise gizemli konulara merak, ölüm ve ölüm ötesi konulara ilgi, yaşamın gizemini araştırma isteği, kuvvetli sezgiler ve sezgisel akılla durumları yönetmek, karşıdaki kişiyle iletişim kurmadan da anlaşabilmek temaları öne çıkar.

Gizli saklı konuları merak edeceğiz

Merkür Akrepte şüphecilik vardır. Karşımızdakini iğneleyerek konuşabiliriz. Yıkıcı konuşmalar yapabiliriz. Etkileyici konuşmalar yapabiliriz. Bir düşünceye saplanıp kalır, fikirlerimizde ısrarcı olabiliriz. Merkür'ü Akrep burcunda olanların bu durumları Merkür Akrep seyri döneminde daha da artar. Merkür 1 Aralık tarihinde Yay burcuna geçiş yapacak. Bu süre zarfında daha derinlerdeki şeyleri, gizli saklı konuları merak edeceğimiz ve konuşmak isteyeceğimiz bir sürece giriyoruz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ