Daha cesur: Merkür Aslan burcuna geçiyor

5 Ağustos itibarıyla Merkür Aslan burcuna geçmiş bulunuyor. 20 Ağustos tarihine kadar sürecek olan seyahatin etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Nasıl iletişim kurduğumuzu, söylemlerimizi, kendimizi ifade etme şeklimizi, nasıl anladığımızı, dinlediğimizi, zihinsel becerilerimizi anlatan Merkür Aslan burcuna 5 Ağustos saat 06:32 itibarıyla geçmiş bulunuyor. 20 Ağustos tarihine kadarda buradaki seyahatine devam ediyor olacak.

Egolar yükselebilir

Peki, Merkür'ün Aslan burcundaki ziyareti bizlere nasıl etkiler sağlıyor olacak? İletişim kurarken egomuz yükselebilir ve büyüklük taslayabiliriz. Konuşmalarımızla dikkat çekme isteğimiz artabilir. Ufak tefek ayrıntılar yerine önemli, büyük, gösterişli konulardan bahsetmek isteyebiliriz. Abartılı söylemler yapabiliriz. İletişimde daha cesur ve fark edilir olmak isteyebiliriz. Zaman zaman bu durum küstahlığa ve kibre varacak derecede kendini gösterebilir, aman dikkat. Saygı görme ihtiyacımız artacak. Buyurgan, yönetken bir tutum sergileyeceğiz. Başkalarına öğüt vermeyi abartabiliriz. Kendi fikrimizde ısrarcı olabiliriz ve başkalarına kendi fikrimizi dayatabiliriz. Eleştirilmekten hoşlanmaz ama çokça eleştirebiliriz.

Eğlenceye ilgi artacak

İlgimizi çekecek, bizi heveslendiren konulara daha fazla yönelebiliriz. Çocuklarla iletişimimiz daha iyi olacaktır bu süre boyunca. Onların dilinden konuşabilir, eğlenceli konulara ilgimizin arttığının farkına varabiliriz. Yaratıcı yönümüz de daha artacaktır. Organizasyon becerimiz artabilir.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ