Kıvanç Tatlıtuğ tekrar Covid-19 testi yaptırdı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un önceki akşam apar topar Bodrum'daki özel bir hastaneye giderek koronavirüs testi yaptırdığı öğrenildi.

Korona günlerinde yemek için mekan seçimi

Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Songül Özer, normalleşme süreci ile birlikte yemek için restoranlara yönelenlere doğru mekanı seçebilmeleri için önerilerde bulundu.

Hepatitten korunmanın yolları

Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Nurdan Tözün, hepatitten korunmanın 6 yolunu anlattı, önemli öneriler ve uyarılarda bulundu.

Koronavirüs, tatilcinin gözünü korkutmadı

Koronavirüs, tatilcinin gözünü korkutmadı

‘Covid 19 sonrası tatil planları’ ile ilgili yapılan bir araştırmaya göre katılanların yüzde 78’i koronavirüs sonrasında tatil planları yaptığını söyledi.

Normalleşmeyle birlikte restoranlar en son teknolojilerle korunuyor

Normalleşmeyle birlikte restoranlar en son teknolojilerle korunuyor

COVID-19 salgınından en çok etkilenen ve aylarca kapılarını müşterilerine kapamak zorunda kalan restoranlar müşterilerinin ve çalışanlarının sağlık güvencesini, geliştirilen en son teknolojilerle sağlayacak.

Normalleşme sürecinde davranışlarımızın risk sıralaması

Prof. Dr. Hamit Hancı ve Prof. Dr. Nevzat Artık, koronavirüsle mücadelede düşük ve yüksek riskli davranışların listesini yaptı.

Koronavirüsle mücadelede çocuklar için öneriler

Pandemi sürecinin çocuklar üzerindeki etkisinden bahseden Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Armağan Oğuz, dikkat edilmesi gereken kuralları anlattı.

Pandemide uygun fiyatlı tatil için 4 öneri

Aylardır evlere kapanmaktan bıkan herkesin aklındaki soru, Covid-19 pandemisinde nasıl güvenli tatil yaparız?

Rahmi Koç Müzesi kapılarını tekrar açtı

Kovid-19 önlemleri kapsamında geçici olarak faaliyetine ara veren Rahmi M. Koç Müzesi, kapılarını yeniden açtı.

Covid-19’un psikoloji üzerindeki etkileri devam ediyor

Psikolojik Danışma, Rehberlik Uygulama ve Araştırma Merkezi Uzmanı Psikolog Sema Şahin, dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemi salgının psikolojiye temasını değerlendirdi.