Egzamadan kurtulmanın yolu: Su diyeti

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik, egzama rahatsızlığı bulunanlara su diyetini tavsiye etti ve önemli açıklamalarda bulundu.

Bakımlı ve güzel olmanın sırrı: En iyi cilt bakım ürünleri

Hem cilt bakımı hem de çeşitli cilt problemlerine karşı kullanılan cilt bakım ürünlerini seçerken dikkat edilmesi gerekenleri ve en iyi cilt bakım ürünlerini derledik...

Cilt bakımında kaçınmanız gereken 5 hata

Güzel bir görüntüye sahip olabilmek için uyguladığınız bazı cilt bakım rutinlerinin faydadan çok zarara neden olduğunu biliyor muydunuz?

Ocak Ayının 5 favori güzellik ürünü

Ocak Ayının 5 favori güzellik ürünü

Hem makyajda hemde bakım ürünleri her kadının vazgeçilmezidir. Ocak ayının favori saç, makyaj ve bakım ürünlerini birlikte inceleyelim.

Son dönemin popüler uygulaması: Akıllı Bakım

Son dönemin popüler uygulaması: Akıllı Bakım

Kaliteli Yaşam Kliniği Medikal Estetik Hekimi Dr. Yasemin Savaş, cilde canlılık, ışıltı ve sağlık katan yeni nesil ‘Akıllı Bakım’ı anlattı.

Estetikte Fransız Askısı – Dr. Osman Baş

Son zamanlarda estetik olarak ameliyatsız teknikler arasında başta gelen Fransız Askısı yöntemi sayesinde hastaların deri altında işlem yapılarak iz oluşmasının da önüne geçiliyor.

Soğuğa karşı cildinizi yağlarla koruyun

Uzmanlar, kış aylarında sağlıklı cilt dokusunun korunması için soğuk sıkım doğal yağların bakım rutinlerine dahil edilmesini öneriyor.

Fransız askısı mı örümcek ağı estetiği mi?

Her ne kadar uygulanma şekli ile birbirine benzer gibi görünse de farklı işlemler olan Fransız askısı ve örümcek ağı estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri derledik.

L’Occitane’da cilt endişesine yönelik nemlendirici kremler

Doğal içeriklerle zenginleşmiş tüm cilt tiplerine ve cilt endişelerine uygun nemlendiricileri bir araya getirdik.

Cilde iyi gelen en iyi doğal ürünler: Badem yağı ve gül suyu

Doğal su ve yağlarla, cilt bakımınızı sağlıklı bir şekilde sağlayabilmeniz mümkün. Bu ürünler içinde ise en başta badem yağı ve gül suyu geliyor. İşte cilde iyi gelen en iyi doğal ürünler.