Mutfağınıza hava katacak 8 bitki

Mutfakta kolaylıkla yetiştirebileceğiniz, mutfak koşullarında yetişebilen ve güzelliğini korumaya devam eden bitkileri derledik.

Çiçekler mutlu, huzurlu ve özel hissettiriyor

Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde eğitim gören 18-25 yaşları arasındaki 510 öğrenciyle gerçekleştirilen araştırmaya göre, gençler çiçek hediye etmeyi seviyor. Çiçekler, mutlu, huzurlu ve özel hissettiriyor.

Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı nişanlandı

Mutlu giden birlikteliklerinin ardından evlilik kararı alan Hacı Sabancı ile Nazlı Kayı, Kayı ailesinin Bursa’daki evinde nişanlandı.

Sizi harekete geçirecek 5 motivasyon yöntemi

Sizi harekete geçirecek 5 motivasyon yöntemi

İsteklerimizi belirleyip eylem tarafına geçememek çağımızın en önemli sorunlarından biri. İşte hedefiniz için harekete geçmemizi sağlayacak 5 motivasyon yöntemi.

Kuru ve ince saçlarla yasemin yağı ile savaşın

Kuru ve ince saçlarla yasemin yağı ile savaşın

Kuru ve ince saç telleri, saç dökülmesini hızlandırıcı en büyük etkendir ve yasemin yağı bu sorunun tedavisine yardımcı olabilir.

2000'lerin başında herkesin giydiği 10 çılgın şey

2000'lerin başındaki modayı bir geçiş ve deneme dönemi olarak adlandırmak pek de yanlış olmaz ve satışa sunulan ürünlerin adeta sırf kadınları berbat göstermek için üretildiğini düşünmemek elde değil...

Gül budama ipuçları: Yaz aylarında gül budanır mı

Duruşları, kokuları ve hissettirdikleriyle vazgeçilmez çiçeklerimiz arasında olan güller, kendiniz yetiştirmek istediğinizde nasıl yapacağınızı biliyor musunuz?

Kusursuz bir salon dekorasyonu için 5 basit adım

Çoğumuzun evde en çok zamanını harcadığı yer olan salonlarımız fonksiyonel olması ve iyi dekore edilmesi oldukça önemli. İşte kusursuz bir salon dekorasyonu için 5 basit adım.

Karantina günlerinde balkonlarınız için dekorasyon önerileri

Koronavirüs salgını sebebiyle evde vakit geçirdiğimiz şu günlerde balkonların önemine dikkat çeken Mimar Esra Kestirengöz, basit ama etkili dekorasyon önerilerinde bulundu.

Evde giyilebilecek kadar rahat 5 ilkbahar trendi

Retro esintili moda trendlerinin tam gaz geri döndüğü, eşofmanların ve cesur baskıların ön plana çıktığı 2020 ilkbahar trendlerini derledik!