Çeyrek altın yerine uygun fiyatlı pırlanta

Altın fiyatlarının artmasıyla, "hediye altın" anlayışı yerini internetten pırlanta alışverişiyle değiştiriyor.

Eskiden düğünlerde yarım altın almak ayıplanırken bugün çeyrek altının daha küçüğü üretiliyor. İnternetteki uygun fiyatlı pırlanta takılar böyle özel günlerde sunulabilecek ve değer yüklü çok özel ve uygun fiyatlı hediye konumunda türketicilerin alternatifi oluyor.

Dünyadaki altın fiyatların artmasıyla tüketiciler internetteki uygun fiyatlı pırlanta satan alışveriş sitelerinine gözünü çevirdi. Dünyada yıllık cirosu 500 milyon doları geçen pırlanta alışveriş siteleri yer alıyor.

Divaspirlanta.com tasarımı ve özellikleriyle uluslararası çapta örnek gösterilebilecek bir pırlanta takı ve hediye e-ticaret markası olarak hayata geçirildi. Divas e-ticaret markası için gerçekleştirilen ve ilk sene içerisinde planlanan yatırım 1.5 milyon'un üzerinde.

Kurucu Ertuğrul Belen, özellikle kriz döneminde özel gün ve lüks takı olarak bilinen pırlantayı, günlük bir aksesuar olarak kullanılabilmesi misyonuyla hayata geçirdiğini aktardı.

ESKİ ÇEYREK ALTIN FİYATINA PIRLANTA TAKI

"Bir yıl önce 110 TL'ye alınabilecek bir çeyrek altın bugün 170TL'nin üzerinde. "Hediye Altın" ın verdiğiniz kişi için "anlam değeri" değişmiyorken alanın bütçesine önemli bir kayıp yaşanıyor. İşte bu noktada Divaspirlanta.com için tasarlanan sertifikalı "Akıllı Takılar" en uygun fiyata, hatta bir yıl önceki çeyrek altın fiyatına pırlantalı bir takı hediye edilebilmesini sağlıyor. "

Kriz döneminde özellikle Anadolu'dan büyük ilgi gördüklerini paylaşan www.divaspirlanta.com kurucusu Ertuğrul Belen, tüketicilerin internetten pırlanta gibi değerli taş alışverişine olan güvenini pırlantalarının sertifikalı olması, ürünlerin birkaç günde hızlı ve Türkiye'nin her yerine ücretsiz ve çok özel hediye paketinde gönderilmesi, üstelik 30 gün süre içerisinde geri iade ve yıl içerisinde ücretsiz temizlik gibi katma değerli hizmetlerin olmasına bağlıyor.

Yorumlar

YORUM YAZ